Tvarkaraštis

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
13:00
Gimnastika
7-9 m.
13:30
14:15
J. Paliulionytė

Gitaros studija
8-11 m.
14:00
14:45
S. Stankevičius

Dailės studija
Dailės technologijos 7-11 m. 1 grupė
14:00
15:40
V. Adnrašiūnaitė

Meno laboratorija
7-12 m.
14:00
15:45
B. Rakauskienė

Gimnastika
10-12 m.
14:15
15:00
J. Paliulionytė

Anglų kalba
7-8 m. (2 kl.)
15:00
15:45
R. Sukackienė

Joga vaikams
7-11 m.
15:00
15:45
A. Petkutė-Budrienė

Šiuolaikinis šokis
7-10 m.
15:00
15:45
K. Miškinytė-Juškienė

Ukulėlė
8-11 m.
15:00
15:45
S. Stankevičius
Gimnastika
7-9 m.
13:30
14:15
J. Paliulionytė

Gitaros studija
8-11 m.
14:00
14:45
S. Stankevičius

Keramika
7-9 m.
14:00
15:45
J. Šimukonienė

Gimnastika
10-12 m.
14:15
15:00
J. Paliulionytė

Anglų kalba
7-8 m. (2 kl.)
15:00
15:45
R. Sukackienė

Joga vaikams
7-11 m.
15:00
15:45
A. Petkutė-Budrienė

Šiuolaikinis šokis
7-10 m.
15:00
15:45
K. Miškinytė-Juškienė

Ukulėlė
8-11 m.
15:00
15:45
S. Stankevičius

Dailės studija
Kūrybos ir dizaino studija 7-10 m.
15:00
16:40
L. Juodėnienė

Anglų kalba
9-10 m. (3-4 kl.)
16:00
16:45
R. Sukackienė

Gitaros studija
11-13 m.
16:00
16:45
S. Stankevičius

Šiuolaikinis šokis
11-13 m.
16:00
16:45
K. Miškinytė-Juškienė

Keramika
10-13 m.
16:00
17:45
J. Šimukonienė

Gatvės šokiai
7-11 m.
16:15
17:00
M. Kaščiukienė

Dailės studija
Kūrybos ir dizaino studija 11-13 m.
17:00
17:40
L. Juodėnienė

Anglų kalba
10-12 m. (5-6 kl.)
17:00
17:45
R. Sukackienė

Gatvės šokiai
12-15 m.
17:00
17:45
M. Kaščiukienė

Ukulėlė
12-14 m.
17:00
17:45
S. Stankevičius

Šiuolaikinis šokis
4-6 m.
17:30
18:15
K. Miškinytė-Juškienė

Liepsnų studija
16+
17:30
19:00
R. Rulevičius

Gitaros studija
nuo 14 m.
18:00
18:45
S. Stankevičius

Kapueira
7-13 m.
18:00
18:45
S. Spiridonov

Karatė
5-6 m.
18:00
18:45
D. Samulis

Keramika
4-6 m.
18:00
18:45
J. Šimukonienė

Vaikų fitnesas
4-6 m.
18:10
18:55
M. Kaščiukienė
14:00
Keramika
7-9 m.
14:00
15:45
E. Butkuvienė

Gitaros studija
nuo 12 m. Naujokai
14:45
16:15
R. Laginauskas

Keramika
10-13 m.
16:00
17:45
E. Butkuvienė

Gitaros studija
Grupė
16:15
17:45
R. Laginauskas

Gitaros studija
nuo 12 m.
17:45
19:15
R. Laginauskas
15:00
Vokalo studijos
7-10 m.
15:00
15:45
M. Bacytė

Teatras
7-10 m.
15:00
16:30
Ingrida

Dailės studija
Dailės technologijos 7-12 m. 2 grupė
15:00
16:40
V. Andrašiūnaitė

Anglų kalba
12-13 m.
15:30
16:15
A. Ambrazaitė

Teakwondo
7-11 m. Grupė formuojama
15:30
16:15
V. Pundzevičius

Dziudo
7-9 m.
16:00
16:45
G. Litvinko

Vokalo studijos
11-14 m.
16:00
16:45
M. Bacytė

Teakwondo
12 -16 m. Grupė formuojama
16:30
17:15
V. Pundzevičius

Teatras
11-14 m.
16:30
18:00
Ingrida

Dziudo
10-13 m.
17:00
17:45
G. Litvinko

Vokalo studijos
Dainavimo pradmenys 4-6 m.
17:00
17:45
M. Bacytė

Dailės studija
Akademinis piešimas 12-19 m. 2 grupė
17:00
18:40
V. Andrašiūnaitė

Baletas
4-5 m.
17:30
18:15
S. Rudžionytė

Breikas
9-14 m.
18:00
18:45
A. Ksenzovas

Gimnastika
I grupė 4-5 m.
18:00
18:45
M. Keblaitytė

Baletas
5-6 m.
18:15
19:00
S. Rudžionytė
Vokalo studijos
7-10 m.
15:00
15:45
M. Bacytė

Dailės studija
Dailės technologijos 7-12 m. 3 grupė
15:00
16:40
V. Andrašiūnaitė

Anglų kalba
12-13 m.
15:30
16:15
A. Ambrazaitė

Teakwondo
7-11 m. Grupė formuojama
15:30
16:15
V. Pundzevičius

Dziudo
7-9 m.
16:00
16:45
G. Litvinko

Vokalo studijos
11-14 m.
16:00
16:45
M. Bacytė

Dailės studija
Šiuolaikinės kūrybinės dirbtuvės
16:00
17:40
A. M. Stankevičiūtė

Teakwondo
12 -16 m. Grupė formuojama
16:30
17:15
V. Pundzevičius

Dziudo
10-13 m.
17:00
17:45
G. Litvinko

Šachmatai
7-10 m. I grupė
17:00
17:45
B. Budrys

Dailės studija
Akademinis piešimas 12-19 m. 3 grupė
17:00
18:40
V. Andrašiūnaitė

Baletas
4-5 m.
17:30
18:15
S. Rudžionytė

Liepsnų studija
16+
17:30
19:00
R. Rulevičius

Breikas
9-14 m.
18:00
18:45
A. Ksenzovas

Gimnastika
I grupė 4-5 m.
18:00
18:45
M. Keblaitytė

Šachmatai
11-15 m. II grupė
18:00
18:45
B. Budrys

Baletas
5-6 m.
18:15
19:00
S. Rudžionytė
16:00
Anglų kalba
9-10 m. (3-4 kl.)
16:00
16:45
R. Sukackienė

Gitaros studija
11-13 m.
16:00
16:45
S. Stankevičius

Šiuolaikinis šokis
11-13 m.
16:00
16:45
K. Miškinytė-Juškienė

Dailės studija
Akademinis piešimas 12-13 m. 1 grupė
16:00
17:40

Gatvės šokiai
7-11 m.
16:15
17:00
M. Kaščiukienė

Anglų kalba
10-12 m. (5-6 kl.)
17:00
17:45
R. Sukackienė

Gatvės šokiai
12-15 m.
17:00
17:45
M. Kaščiukienė

Šachmatai
7-10 m. I grupė
17:00
17:45
B. Budrys

Ukulėlė
12-14 m.
17:00
17:45
S. Stankevičius

Šiuolaikinis šokis
4-6 m.
17:15
18:00
K. Miškinytė-Juškienė

Fotografija
12-16 m.
17:30
19:00
S. Vilička

Dailės studija
4-6 m. Dailės pradmenys
18:00
18:45
V. Adnrašiūnaitė

Gitaros studija
nuo 14 m.
18:00
18:45
S. Stankevičius

Kapueira
7-13 m.
18:00
18:45
S. Spiridonov

Karatė
5-6 m.
18:00
18:45
D. Samulis

Šachmatai
11-15 m. II grupė
18:00
18:45
B. Budrys

Vaikų fitnesas
4-6 m.
18:10
18:55
M. Kaščiukienė
17:00
18:00
19:00
Dailės studija
4-6 m. Dailės pradmenys
19:00
19:45
V. Adnrašiūnaitė

Karatė
7-11 m.
19:00
19:45
D. Samulis

Veiklos suaugusiems
Kalanetika 1 grupė
19:00
19:50
M. Kaščiukienė
Gatvės šokiai
13-16 m.
19:00
19:45
E. Rutė

Gimnastika
II grupė 6-7 m.
19:00
19:45
M. Keblaitytė

Gitaros studija
12-16 m.
19:00
19:45
A. Lukaševičius
Karatė
7-11 m.
19:00
19:45
D. Samulis

Keramika
4-6 m.
19:00
19:45
J. Šimukonienė

Veiklos suaugusiems
Kalanetika 1 grupė
19:00
19:50
M. Kaščiukienė

Gitaros studija
10-16 m.
19:00
20:30
B. Iskakov

Veiklos suaugusiems
Kalanetika 2 grupė
20:00
20:50
M. Kaščiukienė
Gatvės šokiai
13-16 m.
19:00
19:45
E. Rūtė

Gimnastika
II grupė 6-7 m.
19:00
19:45
M. Keblaitytė

Gitaros studija
12-16 m.
19:00
19:45
A. Lukaševičius
20:00
Veiklos suaugusiems
Kalanetika 2 grupė
20:00
20:50
M. Kaščiukienė
Gatvės šokiai
18 m. +
20:00
20:45
V. Lukša

Gitaros studija
16-25 m.
20:00
20:45
A. Lukaševičius

Veiklos suaugusiems
Joga suaugusiems
20:00
21:30
A. Petkutė Budrienė
Gatvės šokiai
18 m. +
20:00
20:45
V. Lukša

Gitaros studija
16-25 m.
20:00
20:45
A. Lukaševičius
21:00

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Penktadienis

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
15:00
Anglų kalba
7-8 m. (2 kl.)
15:00
15:45
R. Sukackienė
Anglų kalba
12-13 m.
15:30
16:15
A. Ambrazaitė
Anglų kalba
7-8 m. (2 kl.)
15:00
15:45
R. Sukackienė
Anglų kalba
12-13 m.
15:30
16:15
A. Ambrazaitė
16:00
Anglų kalba
9-10 m. (3-4 kl.)
16:00
16:45
R. Sukackienė
Anglų kalba
9-10 m. (3-4 kl.)
16:00
16:45
R. Sukackienė
17:00
Anglų kalba
10-12 m. (5-6 kl.)
17:00
17:45
R. Sukackienė
Anglų kalba
10-12 m. (5-6 kl.)
17:00
17:45
R. Sukackienė

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
18:00
Breikas
9-14 m.
18:00
18:45
A. Ksenzovas
Breikas
9-14 m.
18:00
18:45
A. Ksenzovas

Antradienis

  • Breikas 9-14 m. · A. Ksenzovas
    18:00 - 18:45

Ketvirtadienis

  • Breikas 9-14 m. · A. Ksenzovas
    18:00 - 18:45
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
14:00
Dailės studija
Dailės technologijos 7-11 m. 1 grupė
14:00
15:40
V. Adnrašiūnaitė
15:00
Dailės studija
Dailės technologijos 7-12 m. 2 grupė
15:00
16:40
V. Andrašiūnaitė
Dailės studija
Kūrybos ir dizaino studija 7-10 m.
15:00
16:40
L. Juodėnienė
Dailės studija
Dailės technologijos 7-12 m. 3 grupė
15:00
16:40
V. Andrašiūnaitė

Dailės studija
Šiuolaikinės kūrybinės dirbtuvės
16:00
17:40
A. M. Stankevičiūtė

Dailės studija
Akademinis piešimas 12-19 m. 3 grupė
17:00
18:40
V. Andrašiūnaitė
16:00
Dailės studija
Akademinis piešimas 12-13 m. 1 grupė
16:00
17:40
17:00
Dailės studija
Akademinis piešimas 12-19 m. 2 grupė
17:00
18:40
V. Andrašiūnaitė
Dailės studija
Kūrybos ir dizaino studija 11-13 m.
17:00
17:40
L. Juodėnienė
18:00
Dailės studija
4-6 m. Dailės pradmenys
18:00
18:45
V. Adnrašiūnaitė
19:00
Dailės studija
4-6 m. Dailės pradmenys
19:00
19:45
V. Adnrašiūnaitė

Pirmadienis

Antradienis

  • Dailės studija Dailės technologijos 7-12 m. 2 grupė · V. Andrašiūnaitė
    15:00 - 16:40
  • Dailės studija Akademinis piešimas 12-19 m. 2 grupė · V. Andrašiūnaitė
    17:00 - 18:40

Trečiadienis

  • Dailės studija Kūrybos ir dizaino studija 7-10 m. · L. Juodėnienė
    15:00 - 16:40
  • Dailės studija Kūrybos ir dizaino studija 11-13 m. · L. Juodėnienė
    17:00 - 17:40

Ketvirtadienis

  • Dailės studija Dailės technologijos 7-12 m. 3 grupė · V. Andrašiūnaitė
    15:00 - 16:40
  • Dailės studija Šiuolaikinės kūrybinės dirbtuvės · A. M. Stankevičiūtė
    16:00 - 17:40
  • Dailės studija Akademinis piešimas 12-19 m. 3 grupė · V. Andrašiūnaitė
    17:00 - 18:40
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
14:00
Meno laboratorija
7-12 m.
14:00
15:45
B. Rakauskienė
15:00

Pirmadienis

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
16:00
Dziudo
7-9 m.
16:00
16:45
G. Litvinko
Dziudo
7-9 m.
16:00
16:45
G. Litvinko
17:00
Dziudo
10-13 m.
17:00
17:45
G. Litvinko
Dziudo
10-13 m.
17:00
17:45
G. Litvinko

Antradienis

  • Dziudo 7-9 m. · G. Litvinko
    16:00 - 16:45
  • Dziudo 10-13 m. · G. Litvinko
    17:00 - 17:45

Ketvirtadienis

  • Dziudo 7-9 m. · G. Litvinko
    16:00 - 16:45
  • Dziudo 10-13 m. · G. Litvinko
    17:00 - 17:45
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
17:00
Fotografija
12-16 m.
17:30
19:00
S. Vilička
18:00

Pirmadienis

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
16:00
Gatvės šokiai
7-11 m.
16:15
17:00
M. Kaščiukienė
Gatvės šokiai
7-11 m.
16:15
17:00
M. Kaščiukienė
17:00
Gatvės šokiai
12-15 m.
17:00
17:45
M. Kaščiukienė
Gatvės šokiai
12-15 m.
17:00
17:45
M. Kaščiukienė
18:00
19:00
Gatvės šokiai
13-16 m.
19:00
19:45
E. Rutė
Gatvės šokiai
13-16 m.
19:00
19:45
E. Rūtė
20:00
Gatvės šokiai
18 m. +
20:00
20:45
V. Lukša
Gatvės šokiai
18 m. +
20:00
20:45
V. Lukša

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
13:00
Gimnastika
7-9 m.
13:30
14:15
J. Paliulionytė

Gimnastika
10-12 m.
14:15
15:00
J. Paliulionytė
Gimnastika
7-9 m.
13:30
14:15
J. Paliulionytė

Gimnastika
10-12 m.
14:15
15:00
J. Paliulionytė
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Gimnastika
I grupė 4-5 m.
18:00
18:45
M. Keblaitytė
Gimnastika
I grupė 4-5 m.
18:00
18:45
M. Keblaitytė
19:00
Gimnastika
II grupė 6-7 m.
19:00
19:45
M. Keblaitytė
Gimnastika
II grupė 6-7 m.
19:00
19:45
M. Keblaitytė

Pirmadienis

Antradienis

  • Gimnastika I grupė 4-5 m. · M. Keblaitytė
    18:00 - 18:45
  • Gimnastika II grupė 6-7 m. · M. Keblaitytė
    19:00 - 19:45

Trečiadienis

Ketvirtadienis

  • Gimnastika I grupė 4-5 m. · M. Keblaitytė
    18:00 - 18:45
  • Gimnastika II grupė 6-7 m. · M. Keblaitytė
    19:00 - 19:45
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
17:00
Baletas
4-5 m.
17:30
18:15
S. Rudžionytė

Baletas
5-6 m.
18:15
19:00
S. Rudžionytė
Baletas
4-5 m.
17:30
18:15
S. Rudžionytė

Baletas
5-6 m.
18:15
19:00
S. Rudžionytė
18:00

Antradienis

  • Baletas 4-5 m. · S. Rudžionytė
    17:30 - 18:15
  • Baletas 5-6 m. · S. Rudžionytė
    18:15 - 19:00

Ketvirtadienis

  • Baletas 4-5 m. · S. Rudžionytė
    17:30 - 18:15
  • Baletas 5-6 m. · S. Rudžionytė
    18:15 - 19:00
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
14:00
Gitaros studija
8-11 m.
14:00
14:45
S. Stankevičius
Gitaros studija
8-11 m.
14:00
14:45
S. Stankevičius
Gitaros studija
nuo 12 m. Naujokai
14:45
16:15
R. Laginauskas

Gitaros studija
Grupė
16:15
17:45
R. Laginauskas

Gitaros studija
nuo 12 m.
17:45
19:15
R. Laginauskas
15:00
16:00
Gitaros studija
11-13 m.
16:00
16:45
S. Stankevičius
Gitaros studija
11-13 m.
16:00
16:45
S. Stankevičius
17:00
18:00
Gitaros studija
nuo 14 m.
18:00
18:45
S. Stankevičius
Gitaros studija
nuo 14 m.
18:00
18:45
S. Stankevičius
19:00
Gitaros studija
12-16 m.
19:00
19:45
A. Lukaševičius
Gitaros studija
10-16 m.
19:00
20:30
B. Iskakov
Gitaros studija
12-16 m.
19:00
19:45
A. Lukaševičius
20:00
Gitaros studija
16-25 m.
20:00
20:45
A. Lukaševičius
Gitaros studija
16-25 m.
20:00
20:45
A. Lukaševičius

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Penktadienis

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
15:00
Ukulėlė
8-11 m.
15:00
15:45
S. Stankevičius
Ukulėlė
8-11 m.
15:00
15:45
S. Stankevičius
16:00
17:00
Ukulėlė
12-14 m.
17:00
17:45
S. Stankevičius
Ukulėlė
12-14 m.
17:00
17:45
S. Stankevičius

Pirmadienis

  • Ukulėlė 8-11 m. · S. Stankevičius
    15:00 - 15:45
  • Ukulėlė 12-14 m. · S. Stankevičius
    17:00 - 17:45

Trečiadienis

  • Ukulėlė 8-11 m. · S. Stankevičius
    15:00 - 15:45
  • Ukulėlė 12-14 m. · S. Stankevičius
    17:00 - 17:45
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
15:00
Joga vaikams
7-11 m.
15:00
15:45
A. Petkutė-Budrienė
Joga vaikams
7-11 m.
15:00
15:45
A. Petkutė-Budrienė

Pirmadienis

Trečiadienis

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
18:00
Kapueira
7-13 m.
18:00
18:45
S. Spiridonov
Kapueira
7-13 m.
18:00
18:45
S. Spiridonov

Pirmadienis

  • Kapueira 7-13 m. · S. Spiridonov
    18:00 - 18:45

Trečiadienis

  • Kapueira 7-13 m. · S. Spiridonov
    18:00 - 18:45
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
18:00
Karatė
5-6 m.
18:00
18:45
D. Samulis
Karatė
5-6 m.
18:00
18:45
D. Samulis
19:00
Karatė
7-11 m.
19:00
19:45
D. Samulis
Karatė
7-11 m.
19:00
19:45
D. Samulis

Pirmadienis

  • Karatė 5-6 m. · D. Samulis
    18:00 - 18:45
  • Karatė 7-11 m. · D. Samulis
    19:00 - 19:45

Trečiadienis

  • Karatė 5-6 m. · D. Samulis
    18:00 - 18:45
  • Karatė 7-11 m. · D. Samulis
    19:00 - 19:45
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
15:00
Teakwondo
7-11 m. Grupė formuojama
15:30
16:15
V. Pundzevičius

Teakwondo
12 -16 m. Grupė formuojama
16:30
17:15
V. Pundzevičius
Teakwondo
7-11 m. Grupė formuojama
15:30
16:15
V. Pundzevičius

Teakwondo
12 -16 m. Grupė formuojama
16:30
17:15
V. Pundzevičius
16:00
17:00

Antradienis

  • Teakwondo 7-11 m. Grupė formuojama · V. Pundzevičius
    15:30 - 16:15
  • Teakwondo 12 -16 m. Grupė formuojama · V. Pundzevičius
    16:30 - 17:15

Ketvirtadienis

  • Teakwondo 7-11 m. Grupė formuojama · V. Pundzevičius
    15:30 - 16:15
  • Teakwondo 12 -16 m. Grupė formuojama · V. Pundzevičius
    16:30 - 17:15
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
14:00
Keramika
7-9 m.
14:00
15:45
J. Šimukonienė
Keramika
7-9 m.
14:00
15:45
E. Butkuvienė
15:00
16:00
Keramika
10-13 m.
16:00
17:45
J. Šimukonienė
Keramika
10-13 m.
16:00
17:45
E. Butkuvienė
17:00
18:00
Keramika
4-6 m.
18:00
18:45
J. Šimukonienė
19:00
Keramika
4-6 m.
19:00
19:45
J. Šimukonienė

Trečiadienis

  • Keramika 7-9 m. · J. Šimukonienė
    14:00 - 15:45
  • Keramika 10-13 m. · J. Šimukonienė
    16:00 - 17:45
  • Keramika 4-6 m. · J. Šimukonienė
    18:00 - 18:45
  • Keramika 4-6 m. · J. Šimukonienė
    19:00 - 19:45

Penktadienis

  • Keramika 7-9 m. · E. Butkuvienė
    14:00 - 15:45
  • Keramika 10-13 m. · E. Butkuvienė
    16:00 - 17:45
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
18:00
Vaikų fitnesas
4-6 m.
18:10
18:55
M. Kaščiukienė
Vaikų fitnesas
4-6 m.
18:10
18:55
M. Kaščiukienė

Pirmadienis

Trečiadienis

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
17:00
Šachmatai
7-10 m. I grupė
17:00
17:45
B. Budrys
Šachmatai
7-10 m. I grupė
17:00
17:45
B. Budrys
18:00
Šachmatai
11-15 m. II grupė
18:00
18:45
B. Budrys
Šachmatai
11-15 m. II grupė
18:00
18:45
B. Budrys

Pirmadienis

  • Šachmatai 7-10 m. I grupė · B. Budrys
    17:00 - 17:45
  • Šachmatai 11-15 m. II grupė · B. Budrys
    18:00 - 18:45

Ketvirtadienis

  • Šachmatai 7-10 m. I grupė · B. Budrys
    17:00 - 17:45
  • Šachmatai 11-15 m. II grupė · B. Budrys
    18:00 - 18:45
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
15:00
Šiuolaikinis šokis
7-10 m.
15:00
15:45
K. Miškinytė-Juškienė
Šiuolaikinis šokis
7-10 m.
15:00
15:45
K. Miškinytė-Juškienė
16:00
Šiuolaikinis šokis
11-13 m.
16:00
16:45
K. Miškinytė-Juškienė
Šiuolaikinis šokis
11-13 m.
16:00
16:45
K. Miškinytė-Juškienė
17:00
Šiuolaikinis šokis
4-6 m.
17:15
18:00
K. Miškinytė-Juškienė
Šiuolaikinis šokis
4-6 m.
17:30
18:15
K. Miškinytė-Juškienė
18:00

Pirmadienis

Trečiadienis

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
15:00
Vokalo studijos
7-10 m.
15:00
15:45
M. Bacytė
Vokalo studijos
7-10 m.
15:00
15:45
M. Bacytė
16:00
Vokalo studijos
11-14 m.
16:00
16:45
M. Bacytė
Vokalo studijos
11-14 m.
16:00
16:45
M. Bacytė
17:00
Vokalo studijos
Dainavimo pradmenys 4-6 m.
17:00
17:45
M. Bacytė

Antradienis

Ketvirtadienis

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
15:00
Teatras
7-10 m.
15:00
16:30
Ingrida

Teatras
11-14 m.
16:30
18:00
Ingrida
16:00
17:00

Antradienis

  • Teatras 7-10 m. · Ingrida
    15:00 - 16:30
  • Teatras 11-14 m. · Ingrida
    16:30 - 18:00
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
17:00
Liepsnų studija
16+
17:30
19:00
R. Rulevičius
Liepsnų studija
16+
17:30
19:00
R. Rulevičius
18:00

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
19:00
Veiklos suaugusiems
Kalanetika 1 grupė
19:00
19:50
M. Kaščiukienė
Veiklos suaugusiems
Kalanetika 1 grupė
19:00
19:50
M. Kaščiukienė
20:00
Veiklos suaugusiems
Kalanetika 2 grupė
20:00
20:50
M. Kaščiukienė
Veiklos suaugusiems
Joga suaugusiems
20:00
21:30
A. Petkutė Budrienė
Veiklos suaugusiems
Kalanetika 2 grupė
20:00
20:50
M. Kaščiukienė
21:00

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

No events available!