Tvarkaraštis

 

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
12.00
Šiuolaikinis šokis
nuo 14 m.
12.00
13.30
E. Dūdaitė
13.00
14.00
Gatvės šokiai
7-9 m. Šv.Kristoforo prog.
14.00
14.45
G. Jašmantaitė

Gimnastika
7-10 m.
14.00
15.00
J. Paliulionytė

Dailės studija
7-12 m.
14.00
16.00
V. Andrašiūnaitė

Gatvės šokiai
8-11 m.
15.00
16.00
M. Kaščiukienė

Gitaros studija
8-9 m.
15.00
16.00
S. Stankevičius

Šiuolaikinis šokis
7-9 m.
15.00
16.00
K. Miškinytė-Juškienė
Kūrybiniai tyrinėjimai
7-10 m.
14.00
14.45
F. Anulytė

Saviugda
Kūrybiniai tyrinėjimai 7-12 m.
14.00
14.45
F. Anulytė
Gimnastika
7-9 m.
14.00
15.00
J. Paliulionytė

Keramika
7-9 m.
14.00
16.00
J. Šimukonienė

Anglų kalba
11-12 m.
15.00
16.00
A. Ambrazaitė

Gatvės šokiai
8-11 m.
15.00
16.00
M. Kaščiukienė

Gimnastika
10-13 m.
15.00
16.00
A. Riklikaitė

Gitaros studija
8-9 m.
15.00
16.00
S. Stankevičius

Šiuolaikinis šokis
7-9 m.
15.00
16.00
K. Miškinytė-Juškienė
Gatvės šokiai
7-9 m. Šatrijoje
14.00
14.45
G. Jašmantaitė

Kūrybiniai tyrinėjimai
7-10 m.
14.00
14.45
F. Anulytė

Saviugda
Kūrybiniai tyrinėjimai 7-12 m.
14.00
14.45
F. Anulytė
Keramika
7-9 m.
14.00
16.00
E. Butkuvienė

Anglų kalba
11-12 m.
15.00
16.00
A. Ambrazaitė

Gimnastika
10-13 m.
15.00
16.00
A. Riklikaitė
15.00
Gatvės šokiai
7-10 m.
15.00
16.00
G. Jašmantaitė

Gimnastika
7-9 m.
15.00
16.00
L. Sekmokaitė

Joga
7-12 m.
15.00
16.00
I. Belevičiūtė

Dailės studija
7-12 m.
15.00
17.00
V. Andrašiūnaitė

Kūrybiniai tyrinėjimai
7-9 m. Senvagės gimnazija
15.15
16.00
F. Anulytė

Breikas
7-9 m.
16.00
17.00
A. Viburys

Dziudo
7-9 m.
16.00
17.00
G. Litvinko

Gatvės šokiai
10-13 m.
16.00
17.00
G. Jašmantaitė

Šou šokiai
9-11 m.
16.00
17.00
M. Kliamko

Vokalo studijos
10-13 m.
16.00
17.00
M. Bacytė

Saviugda
Sėkmės laboratorija nuo 14 m. Grupė formuojama
16.00
18.00
F. Anulytė

Gimnastika
7-9 m.
16.30
18.00
L. Sekmokaitė

Anglų kalba
13-14 m.
17.00
18.00
A. Ambrazaitė

Breikas
10-14 m.
17.00
18.00
A. Viburys

Dziudo
10-13 m.
17.00
18.00
G. Litvinko

Šou šokiai
10-12 m.
17.00
18.00
M. Kliamko

Vokalo studijos
4-6 m.
17.00
18.00
M. Bacytė

Dailės studija
Akademinis piešimas 12-19 m.
17.15
19.15
V. Andrašiūnaitė

Gimnastika
6-8 m.
18.00
19.00
L. Sekmokaitė

Šou šokiai
6-8 m.
18.00
19.00
M. Kliamko

Šou šokiai
14-17 m.
18.00
19.30
M. Zhdanova

Gimnastika
6-8 m.
19.00
20.00
L.. Sekmokaitė

Gitaros studija
12-16 m.
19.00
20.00
A. Lukaševičius

Šou šokiai
17-25 m.
19.30
21.00
M. Zhdanova

Kalanetika
iki 29 m.
19.45
20.30
M. Kaščiukienė

Gitaros studija
16-25 m.
20.00
21.00
A. Lukaševičius

Kalanetika
virš 29 m.
20.30
21.15
M. Kaščiukienė
Anglų kalba
8-10 m.
15.00
16.00
Alla ir Luise

Gatvės šokiai
7-10 m.
15.00
16.00
G. Jašmantaitė

Gimnastika
7-9 m.
15.00
16.00
L. Sekmokaitė

Joga
7-12 m.
15.00
16.00
I. Belevičiūtė

Kūrybiniai tyrinėjimai
7-9 m. Senvagės gimnazija
15.15
16.00
F. Anulytė
16.00
Gatvės šokiai
11-14 m.
16.00
17.00
M. Kaščiukienė

Gitaros studija
10-12 m.
16.00
17.00
S. Stankevičius

Šiuolaikinis šokis
10-13 m.
16.00
17.00
K. Miškinytė-Juškienė

Dailės studija
7-12 m.
16.00
18.00
V. Andrašiūnaitė

Gatvės šokiai
12-15 m.
17.00
18.00
E. Pilkauskaitė

Gitaros studija
Ukulelė 8-16 m.
17.00
18.00
S. Stankevičius

Kapueira
8-13 m.
17.00
18.00
S. Spiridonov

Šachmatai
8-10 m.
17.00
18.00
Bronius

Šiuolaikinis šokis
4-6 m.
17.00
18.00
K. Miškinytė-Juškienė

Fotografija
12-14 m.
17.00
19.00
V. Zemkauskaitė

Lietuvių kalba
7-10 m.
17.15
18.15
D. Burbienė

Mažoji akademija
Dailės pradmenys
17.15
18.15
V. Andrašiūnaitė

Gatvės šokiai
15-19 m.
18.00
19.00
E. Pilkauskaitė

Gimnastika
4-6 m.
18.00
19.00
J. Batiševa-Djačenko

Karatė
5-7 m.
18.00
19.00
D. Samulis

Šachmatai
10-13 m.
18.00
19.00
Bronius

Gitaros studija
12-19 m.
18.00
20.00
S. Stankevičius

Gimnastika
7-10 m.
19.00
20.00
J. Batiševa-Djačenko

Karatė
8-12 m.
19.00
20.00
D. Samulis
Gatvės šokiai
11-14 m.
16.00
17.00
M. Kaščiukienė

Gitaros studija
10-12 m.
16.00
17.00
S. Stankevičius

Šiuolaikinis šokis
10-13 m.
16.00
17.00
K. Miškinytė-Juškienė

Teatras
10-17 m.
16.00
18.00
Luise

Keramika
10-13 m.
16.00
18.00
J. Šimukonienė

Gatvės šokiai
12-15 m.
17.00
18.00
E. Pilkauskaitė

Kapueira
8-13 m.
17.00
18.00
S. Spiridonov

Šachmatai
8-10 m.
17.00
18.00
Bronius

Šiuolaikinis šokis
4-6 m.
17.00
18.00
K. Miškinytė-Juškienė

Lietuvių kalba
7-10 m.
17.15
18.15
D. Burbienė

Gatvės šokiai
15-19 m.
18.00
19.00
E. Pilkauskaitė

Gimnastika
4-6 m.
18.00
19.00
J. Batiševa-Djačenko

Karatė
5-7 m.
18.00
19.00
D. Samulis

Keramika
4-6 m.
18.00
19.00
J. Šimukonienė

Mažoji akademija
Keramikos pradmenys
18.00
19.00
J. Šimukonienė

Šachmatai
10-13 m.
18.00
19.00
Bronius

Gitaros studija
8-11 m.
18.00
20.00
B. Iskakov

Gimnastika
7-10 m.
19.00
20.00
J. Batiševa-Djačenko

Karatė
8-12 m.
19.00
20.00
D. Samulis

Šiuolaikinis šokis
nuo 14 m.
19.00
20.30
E. Dūdaitė

Joga
nuo 14 m.
20.00
21.00
S. Cironkaitė

Lindihopas
16-29 m.
20.00
21.00
J. Batiševa-Djačenko
Breikas
7-9 m.
16.00
17.00
A. Viburys

Dziudo
7-9 m.
16.00
17.00
G. Litvinko

Gatvės šokiai
10-13 m.
16.00
17.00
G. Jašmantaitė

Šou šokiai
9-11 m.
16.00
17.00
M. Kliamko

Vokalo studijos
10-13 m.
16.00
17.00
M. Bacytė

Gimnastika
7-9 m.
16.30
18.00
L. Sekmokaitė

Anglų kalba
13-14 m.
17.00
18.00
A. Ambrazaitė

Breikas
10-14 m.
17.00
18.00
A. Viburys

Dziudo
10-13 m.
17.00
18.00
G. Litvinko

Šou šokiai
10-12 m.
17.00
18.00
M. Kliamko

Vokalo studijos
4-6 m.
17.00
18.00
M. Bacytė

Dailės studija
Akademinis piešimas 12-19 m.
17.15
19.15
V. Andrašiūnaitė

Gimnastika
6-8 m.
18.00
19.00
L. Sekmokaitė

Šou šokiai
6-8 m.
18.00
19.00
M. Kliamko

Šou šokiai
14-17 m.
18.00
19.30
M. Zhdanova

Gimnastika
6-8 m.
19.00
20.00
L. Sekmokaitė

Gitaros studija
12-16 m.
19.00
20.00
A. Lukaševičius

Šou šokiai
17-25 m.
19.30
21.00
M. Zhdanova

Kalanetika
iki 29 m.
19.45
20.30
M. Kaščiukienė

Gitaros studija
16-25 m.
20.00
21.00
A. Lukaševičius

Kalanetika
virš 29 m.
20.30
21.15
M. Kaščiukienė
Keramika
10-13 m.
16.00
18.00
E. Butkuvienė

Vokalo studijos
nuo 12 m.
16.00
18.00
O. Zubavičiūtė

Gimnastika
4-6 m.
17.00
18.00
J. Batiševa-Djačenko
17.00
18.00
Gimnastika
4-6 m.
18.00
19.00
J. Batiševa-Djačenko
19.00
20.00
Joga
nuo 14 m.
20.00
21.00
S. Cironkaitė

Lindihopas
16-29 m.
20.00
21.00
J. Batiševa-Djačenko
21.00

Pirmadienis

  • Gatvės šokiai
    14.00 - 14.45
  • Gimnastika
    14.00 - 15.00
  • Dailės studija
    14.00 - 16.00
  • Gatvės šokiai
    15.00 - 16.00
  • 15.00 - 16.00
  • Šiuolaikinis šokis
    15.00 - 16.00
  • Gatvės šokiai
    16.00 - 17.00
  • 16.00 - 17.00
  • Šiuolaikinis šokis
    16.00 - 17.00
  • Dailės studija
    16.00 - 18.00
  • Gatvės šokiai
    17.00 - 18.00
  • 17.00 - 18.00
  • 17.00 - 18.00
  • Šachmatai
    17.00 - 18.00
  • Šiuolaikinis šokis
    17.00 - 18.00
  • 17.00 - 19.00
  • 17.15 - 18.15
  • 17.15 - 18.15
  • Gatvės šokiai
    18.00 - 19.00
  • Gimnastika
    18.00 - 19.00
  • Karatė
    18.00 - 19.00
  • Šachmatai
    18.00 - 19.00
  • 18.00 - 20.00
  • Gimnastika
    19.00 - 20.00
  • Karatė
    19.00 - 20.00
  • 20.00 - 21.00
  • Lindihopas
    20.00 - 21.00

Antradienis

Trečiadienis

  • Gimnastika
    14.00 - 15.00
  • Keramika
    14.00 - 16.00
  • Anglų kalba
    15.00 - 16.00
  • Gatvės šokiai
    15.00 - 16.00
  • Gimnastika
    15.00 - 16.00
  • 15.00 - 16.00
  • Šiuolaikinis šokis
    15.00 - 16.00
  • Gatvės šokiai
    16.00 - 17.00
  • 16.00 - 17.00
  • Šiuolaikinis šokis
    16.00 - 17.00
  • Teatras
    16.00 - 18.00
  • Keramika
    16.00 - 18.00
  • Gatvės šokiai
    17.00 - 18.00
  • 17.00 - 18.00
  • Šachmatai
    17.00 - 18.00
  • Šiuolaikinis šokis
    17.00 - 18.00
  • 17.15 - 18.15
  • Gatvės šokiai
    18.00 - 19.00
  • Gimnastika
    18.00 - 19.00
  • Karatė
    18.00 - 19.00
  • Keramika
    18.00 - 19.00
  • 18.00 - 19.00
  • Šachmatai
    18.00 - 19.00
  • 18.00 - 20.00
  • Gimnastika
    19.00 - 20.00
  • Karatė
    19.00 - 20.00
  • Šiuolaikinis šokis
    19.00 - 20.30
  • 20.00 - 21.00
  • Lindihopas
    20.00 - 21.00

Ketvirtadienis

Penktadienis

  • Keramika
    14.00 - 16.00
  • Anglų kalba
    15.00 - 16.00
  • Gimnastika
    15.00 - 16.00
  • Keramika
    16.00 - 18.00
  • 16.00 - 18.00
  • Gimnastika
    17.00 - 18.00
  • Gimnastika
    18.00 - 19.00

Šeštadienis

  • Šiuolaikinis šokis
    12.00 - 13.30
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
16.00
Šou šokiai
9-11 m.
16.00
17.00
M. Kliamko
Šou šokiai
9-11 m.
16.00
17.00
M. Kliamko
17.00
Šou šokiai
10-12 m.
17.00
18.00
M. Kliamko
Šou šokiai
10-12 m.
17.00
18.00
M. Kliamko
18.00
Šou šokiai
6-8 m.
18.00
19.00
M. Kliamko

Šou šokiai
14-17 m.
18.00
19.30
M. Zhdanova

Šou šokiai
17-25 m.
19.30
21.00
M. Zhdanova
Šou šokiai
6-8 m.
18.00
19.00
M. Kliamko

Šou šokiai
14-17 m.
18.00
19.30
M. Zhdanova

Šou šokiai
17-25 m.
19.30
21.00
M. Zhdanova
19.00
20.00

Antradienis

Ketvirtadienis

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
14.00
Gatvės šokiai
7-9 m. Šv.Kristoforo prog.
14.00
14.45
G. Jašmantaitė
Gatvės šokiai
7-9 m. Šatrijoje
14.00
14.45
G. Jašmantaitė
15.00
Gatvės šokiai
8-11 m.
15.00
16.00
M. Kaščiukienė
Gatvės šokiai
7-10 m.
15.00
16.00
G. Jašmantaitė
Gatvės šokiai
8-11 m.
15.00
16.00
M. Kaščiukienė
Gatvės šokiai
7-10 m.
15.00
16.00
G. Jašmantaitė
16.00
Gatvės šokiai
11-14 m.
16.00
17.00
M. Kaščiukienė
Gatvės šokiai
10-13 m.
16.00
17.00
G. Jašmantaitė
Gatvės šokiai
11-14 m.
16.00
17.00
M. Kaščiukienė
Gatvės šokiai
10-13 m.
16.00
17.00
G. Jašmantaitė
17.00
Gatvės šokiai
12-15 m.
17.00
18.00
E. Pilkauskaitė
Gatvės šokiai
12-15 m.
17.00
18.00
E. Pilkauskaitė
18.00
Gatvės šokiai
15-19 m.
18.00
19.00
E. Pilkauskaitė
Gatvės šokiai
15-19 m.
18.00
19.00
E. Pilkauskaitė

Pirmadienis

  • Gatvės šokiai
    14.00 - 14.45
  • Gatvės šokiai
    15.00 - 16.00
  • Gatvės šokiai
    16.00 - 17.00
  • Gatvės šokiai
    17.00 - 18.00
  • Gatvės šokiai
    18.00 - 19.00

Antradienis

  • Gatvės šokiai
    15.00 - 16.00
  • Gatvės šokiai
    16.00 - 17.00

Trečiadienis

  • Gatvės šokiai
    15.00 - 16.00
  • Gatvės šokiai
    16.00 - 17.00
  • Gatvės šokiai
    17.00 - 18.00
  • Gatvės šokiai
    18.00 - 19.00

Ketvirtadienis

  • Gatvės šokiai
    14.00 - 14.45
  • Gatvės šokiai
    15.00 - 16.00
  • Gatvės šokiai
    16.00 - 17.00
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
16.00
Breikas
7-9 m.
16.00
17.00
A. Viburys
Breikas
7-9 m.
16.00
17.00
A. Viburys
17.00
Breikas
10-14 m.
17.00
18.00
A. Viburys
Breikas
10-14 m.
17.00
18.00
A. Viburys

Antradienis

Ketvirtadienis

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
12.00
Šiuolaikinis šokis
nuo 14 m.
12.00
13.30
E. Dūdaitė
13.00
14.00
15.00
Šiuolaikinis šokis
7-9 m.
15.00
16.00
K. Miškinytė-Juškienė
Šiuolaikinis šokis
7-9 m.
15.00
16.00
K. Miškinytė-Juškienė
16.00
Šiuolaikinis šokis
10-13 m.
16.00
17.00
K. Miškinytė-Juškienė
Šiuolaikinis šokis
10-13 m.
16.00
17.00
K. Miškinytė-Juškienė
17.00
Šiuolaikinis šokis
4-6 m.
17.00
18.00
K. Miškinytė-Juškienė
Šiuolaikinis šokis
4-6 m.
17.00
18.00
K. Miškinytė-Juškienė
18.00
19.00
Šiuolaikinis šokis
nuo 14 m.
19.00
20.30
E. Dūdaitė
20.00

Pirmadienis

  • Šiuolaikinis šokis
    15.00 - 16.00
  • Šiuolaikinis šokis
    16.00 - 17.00
  • Šiuolaikinis šokis
    17.00 - 18.00

Trečiadienis

  • Šiuolaikinis šokis
    15.00 - 16.00
  • Šiuolaikinis šokis
    16.00 - 17.00
  • Šiuolaikinis šokis
    17.00 - 18.00
  • Šiuolaikinis šokis
    19.00 - 20.30

Šeštadienis

  • Šiuolaikinis šokis
    12.00 - 13.30
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
20.00
Lindihopas
16-29 m.
20.00
21.00
J. Batiševa-Djačenko
Lindihopas
16-29 m.
20.00
21.00
J. Batiševa-Djačenko

Pirmadienis

  • Lindihopas
    20.00 - 21.00

Trečiadienis

  • Lindihopas
    20.00 - 21.00
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
17.00
Kapueira
8-13 m.
17.00
18.00
S. Spiridonov
Kapueira
8-13 m.
17.00
18.00
S. Spiridonov

Pirmadienis

Trečiadienis

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
16.00
Dziudo
7-9 m.
16.00
17.00
G. Litvinko
Dziudo
7-9 m.
16.00
17.00
G. Litvinko
17.00
Dziudo
10-13 m.
17.00
18.00
G. Litvinko
Dziudo
10-13 m.
17.00
18.00
G. Litvinko

Antradienis

  • Dziudo
    16.00 - 17.00
  • Dziudo
    17.00 - 18.00

Ketvirtadienis

  • Dziudo
    16.00 - 17.00
  • Dziudo
    17.00 - 18.00
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
18.00
Karatė
5-7 m.
18.00
19.00
D. Samulis
Karatė
5-7 m.
18.00
19.00
D. Samulis
19.00
Karatė
8-12 m.
19.00
20.00
D. Samulis
Karatė
8-12 m.
19.00
20.00
D. Samulis

Pirmadienis

  • Karatė
    18.00 - 19.00
  • Karatė
    19.00 - 20.00

Trečiadienis

  • Karatė
    18.00 - 19.00
  • Karatė
    19.00 - 20.00
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
14.00
Gimnastika
7-10 m.
14.00
15.00
J. Paliulionytė
Gimnastika
7-9 m.
14.00
15.00
J. Paliulionytė
15.00
Gimnastika
7-9 m.
15.00
16.00
L. Sekmokaitė
Gimnastika
10-13 m.
15.00
16.00
A. Riklikaitė
Gimnastika
7-9 m.
15.00
16.00
L. Sekmokaitė
Gimnastika
10-13 m.
15.00
16.00
A. Riklikaitė
16.00
Gimnastika
7-9 m.
16.30
18.00
L. Sekmokaitė
Gimnastika
7-9 m.
16.30
18.00
L. Sekmokaitė
17.00
Gimnastika
4-6 m.
17.00
18.00
J. Batiševa-Djačenko
18.00
Gimnastika
4-6 m.
18.00
19.00
J. Batiševa-Djačenko
Gimnastika
6-8 m.
18.00
19.00
L. Sekmokaitė
Gimnastika
4-6 m.
18.00
19.00
J. Batiševa-Djačenko
Gimnastika
6-8 m.
18.00
19.00
L. Sekmokaitė
Gimnastika
4-6 m.
18.00
19.00
J. Batiševa-Djačenko
19.00
Gimnastika
7-10 m.
19.00
20.00
J. Batiševa-Djačenko
Gimnastika
6-8 m.
19.00
20.00
L.. Sekmokaitė
Gimnastika
7-10 m.
19.00
20.00
J. Batiševa-Djačenko
Gimnastika
6-8 m.
19.00
20.00
L. Sekmokaitė

Pirmadienis

  • Gimnastika
    14.00 - 15.00
  • Gimnastika
    18.00 - 19.00
  • Gimnastika
    19.00 - 20.00

Antradienis

  • Gimnastika
    15.00 - 16.00
  • Gimnastika
    16.30 - 18.00
  • Gimnastika
    18.00 - 19.00
  • Gimnastika
    19.00 - 20.00

Trečiadienis

  • Gimnastika
    14.00 - 15.00
  • Gimnastika
    15.00 - 16.00
  • Gimnastika
    18.00 - 19.00
  • Gimnastika
    19.00 - 20.00

Ketvirtadienis

  • Gimnastika
    15.00 - 16.00
  • Gimnastika
    16.30 - 18.00
  • Gimnastika
    18.00 - 19.00
  • Gimnastika
    19.00 - 20.00

Penktadienis

  • Gimnastika
    15.00 - 16.00
  • Gimnastika
    17.00 - 18.00
  • Gimnastika
    18.00 - 19.00
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
17.00
Šachmatai
8-10 m.
17.00
18.00
Bronius
Šachmatai
8-10 m.
17.00
18.00
Bronius
18.00
Šachmatai
10-13 m.
18.00
19.00
Bronius
Šachmatai
10-13 m.
18.00
19.00
Bronius

Pirmadienis

  • Šachmatai
    17.00 - 18.00
  • Šachmatai
    18.00 - 19.00

Trečiadienis

  • Šachmatai
    17.00 - 18.00
  • Šachmatai
    18.00 - 19.00
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
15.00
Joga
7-12 m.
15.00
16.00
I. Belevičiūtė
Joga
7-12 m.
15.00
16.00
I. Belevičiūtė
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
Joga
nuo 14 m.
20.00
21.00
S. Cironkaitė
Joga
nuo 14 m.
20.00
21.00
S. Cironkaitė

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
16.00
Teatras
10-17 m.
16.00
18.00
Luise
17.00

Trečiadienis

  • Teatras
    16.00 - 18.00
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
16.00
Vokalo studijos
10-13 m.
16.00
17.00
M. Bacytė
Vokalo studijos
10-13 m.
16.00
17.00
M. Bacytė
Vokalo studijos
nuo 12 m.
16.00
18.00
O. Zubavičiūtė
17.00
Vokalo studijos
4-6 m.
17.00
18.00
M. Bacytė
Vokalo studijos
4-6 m.
17.00
18.00
M. Bacytė

Antradienis

Ketvirtadienis

Penktadienis

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
15.00
Gitaros studija
8-9 m.
15.00
16.00
S. Stankevičius
Gitaros studija
8-9 m.
15.00
16.00
S. Stankevičius
16.00
Gitaros studija
10-12 m.
16.00
17.00
S. Stankevičius
Gitaros studija
10-12 m.
16.00
17.00
S. Stankevičius
17.00
Gitaros studija
Ukulelė 8-16 m.
17.00
18.00
S. Stankevičius
18.00
Gitaros studija
12-19 m.
18.00
20.00
S. Stankevičius
Gitaros studija
8-11 m.
18.00
20.00
B. Iskakov
19.00
Gitaros studija
12-16 m.
19.00
20.00
A. Lukaševičius
Gitaros studija
12-16 m.
19.00
20.00
A. Lukaševičius
20.00
Gitaros studija
16-25 m.
20.00
21.00
A. Lukaševičius
Gitaros studija
16-25 m.
20.00
21.00
A. Lukaševičius

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
14.00
Kūrybiniai tyrinėjimai
7-10 m.
14.00
14.45
F. Anulytė
Kūrybiniai tyrinėjimai
7-10 m.
14.00
14.45
F. Anulytė
15.00
Kūrybiniai tyrinėjimai
7-9 m. Senvagės gimnazija
15.15
16.00
F. Anulytė
Kūrybiniai tyrinėjimai
7-9 m. Senvagės gimnazija
15.15
16.00
F. Anulytė

Antradienis

Ketvirtadienis

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
14.00
Dailės studija
7-12 m.
14.00
16.00
V. Andrašiūnaitė
15.00
Dailės studija
7-12 m.
15.00
17.00
V. Andrašiūnaitė
16.00
Dailės studija
7-12 m.
16.00
18.00
V. Andrašiūnaitė
17.00
Dailės studija
Akademinis piešimas 12-19 m.
17.15
19.15
V. Andrašiūnaitė
Dailės studija
Akademinis piešimas 12-19 m.
17.15
19.15
V. Andrašiūnaitė
18.00
19.00

Pirmadienis

  • Dailės studija
    14.00 - 16.00
  • Dailės studija
    16.00 - 18.00

Antradienis

  • Dailės studija
    15.00 - 17.00
  • Dailės studija
    17.15 - 19.15

Ketvirtadienis

  • Dailės studija
    17.15 - 19.15
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
14.00
Keramika
7-9 m.
14.00
16.00
J. Šimukonienė
Keramika
7-9 m.
14.00
16.00
E. Butkuvienė
15.00
16.00
Keramika
10-13 m.
16.00
18.00
J. Šimukonienė
Keramika
10-13 m.
16.00
18.00
E. Butkuvienė
17.00
18.00
Keramika
4-6 m.
18.00
19.00
J. Šimukonienė

Trečiadienis

  • Keramika
    14.00 - 16.00
  • Keramika
    16.00 - 18.00
  • Keramika
    18.00 - 19.00

Penktadienis

  • Keramika
    14.00 - 16.00
  • Keramika
    16.00 - 18.00
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
17.00
Fotografija
12-14 m.
17.00
19.00
V. Zemkauskaitė
18.00

Pirmadienis

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
15.00
Anglų kalba
11-12 m.
15.00
16.00
A. Ambrazaitė
Anglų kalba
8-10 m.
15.00
16.00
Alla ir Luise
Anglų kalba
11-12 m.
15.00
16.00
A. Ambrazaitė
16.00
17.00
Anglų kalba
13-14 m.
17.00
18.00
A. Ambrazaitė
Anglų kalba
13-14 m.
17.00
18.00
A. Ambrazaitė

Antradienis

  • Anglų kalba
    17.00 - 18.00

Trečiadienis

  • Anglų kalba
    15.00 - 16.00

Ketvirtadienis

  • Anglų kalba
    15.00 - 16.00
  • Anglų kalba
    17.00 - 18.00

Penktadienis

  • Anglų kalba
    15.00 - 16.00
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
17.00
Lietuvių kalba
7-10 m.
17.15
18.15
D. Burbienė
Lietuvių kalba
7-10 m.
17.15
18.15
D. Burbienė
18.00

Pirmadienis

Trečiadienis

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
17.00
Mažoji akademija
Dailės pradmenys
17.15
18.15
V. Andrašiūnaitė
18.00
Mažoji akademija
Keramikos pradmenys
18.00
19.00
J. Šimukonienė

Pirmadienis

Trečiadienis

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
14.00
Saviugda
Kūrybiniai tyrinėjimai 7-12 m.
14.00
14.45
F. Anulytė
Saviugda
Kūrybiniai tyrinėjimai 7-12 m.
14.00
14.45
F. Anulytė
15.00
16.00
Saviugda
Sėkmės laboratorija nuo 14 m. Grupė formuojama
16.00
18.00
F. Anulytė
17.00

Antradienis

Ketvirtadienis

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
19.00
Kalanetika
iki 29 m.
19.45
20.30
M. Kaščiukienė

Kalanetika
virš 29 m.
20.30
21.15
M. Kaščiukienė
Kalanetika
iki 29 m.
19.45
20.30
M. Kaščiukienė

Kalanetika
virš 29 m.
20.30
21.15
M. Kaščiukienė
20.00
21.00

Antradienis

  • Kalanetika
    19.45 - 20.30
  • Kalanetika
    20.30 - 21.15

Ketvirtadienis

  • Kalanetika
    19.45 - 20.30
  • Kalanetika
    20.30 - 21.15
No events available!