Tuk-tuk į nuotykį

Šiais metais rengiame keliaujančią dieninę stovyklą „Tuk-tuk į nuotykį“ ir kviečiame 8-10 metų moksleivius smagiai kartu praleisti laiką.

Stovyklos vieta – Neries regioniniame parke esanti Bražuolės stovyklavietė, kurioje bus organizuojamos pažintinės edukacinės veiklos, socialines ir asmenines kompetencijas ugdantys žaidimai, kūrybinės užduotys bei aktyvūs, judrūs užsiėmimai. Stovyklavietę dalyviai kasdien pasieks vykdami traukiniu nuo Vilniaus iki Lazdėnų geležinkelių stoties ir 1,5 km žygiuodami pėstute. Kaskart vaikai vyks atrasti skirtingas žemes: ,,Majų žemę“ (Indėnai), ,,Gyvo miško žemę“ (Neries regioninio parko gamtos pažinimas), „Smaragdo žemę“ (Kaubojai-brangakmenių ieškotojai), ,,Piliakalnių žemę“ (Istorija ir gamtos paminklai) ir „Draugų žemę“. Dienos pabaigoje vaikai pasidalins praėjusios dienos įspūdžiais, aptars kitos dienos temą bei jos aprangos kodą, o grįžtant į Vilnių traukinyje visi drauge kurs „Linksmažodines“ dienos nuotykių istorijas.

Kiekvienoje pamainoje su vaikais dirbs ir visas su programa susijusias veiklas organizuos 2 stovyklos vadovai bei 4 savanoriai. Stovyklautojų su tėveliais lauksime „Šatrijos“ klube nuo 7.30 val., o grįžimas – 18 val. Stovyklos dienos trukmė gana ilga – 10 valandų, todėl kasdien sveika ir saugia užkandžių dėžute bei geriamuoju vandeniu turės pasirūpinti ir ją vaikui įdėti tėveliai,  o į stovyklavietę bus atvežami stovyklos organizatorių užsakyti šilti pietūs.

Stovyklos datos

II pamaina – 2019 m. rugpjūčio 19-23 d.

III pamaina – 2019 m. rugpjūčio 26-30 d.

Stovyklos kaina 90 EUR

Užsiregistruoti ir pasiteirauti galite el. paštu info@satrijosklubas.lt, telefonu +370 673 90019 arba užpildę registracijos formą.

Vilniaus miesto savivaldybės lėšomis bus padengta dalis stovyklos vadovų darbo užmokesčio