Stovykla – pagAUK vasarą!

pagauk Vasarą!Kaip ir kiekvieną vasarą, vaikų ir jaunimo klubas ,,Šatrija“ organizuoja vasaros stovyklas. Turiningam vasaros užimtumui paruošėme net tris stovyklų programas vaikams!

Stovyklos programa orientuota į aktyvias ir kūrybines veiklas gamtoje. Vaikai mokysis pažinti, saugoti, tausoti, prisijaukinti gamtą, aktyviai pramogaus ir ilsėsis ežero pakrantėje bei miško apsuptyje. Pamainos edukacinės veiklos bus orientuotos į vaikų kūrybiškumo ir bendravimo įgūdžių lavinimą, vyks daug sportinės veiklos, aktyvių žaidimų ir komandinių užsiėmimų.

Formuojamos 3 stovyklos pamaino 7-10 metų vaikams:

I pamaina:     2021.06.14 – 2021.06.18 (pamaina nevyks)

II pamaina:    2021.06.28 – 2021.07.02 (laisvų vietų nėra)

III pamaina:   2021.07.12 – 2021.07.16 (laisvų vietų nėra)
Vieta: Poilsio kompleksas ,,Viva Green Resort“ (Ryšininko g. 1, Ryšininko kaimas, Nemenčinės seniūnija)

 Kelialapio kaina – 75 Eur

 

Kviečiame registruotis

 

Stovyklos programa

 

Kiekvieną dieną pradėsime susitikdami prie „Šatrijos“ klubo ir autobusu judėsime iki stovyklos vietos su smagiomis „Bus‘o pamokėlėmis“. Atvykę kiekvieną dieną pradėsime su aktyvia mankšta, kad atsibustume ir pasiruoštume tolimesnėms veikloms. Kasdienos veiklas sustabdysime skaniems pietums bei pavakariams, o prieš pat išvykstant nepamiršime aptarti dienos veiklų, pasikalbėti bei susitvarkę autobusu keliausime atgal prie klubo.

1 DIENA: Draugų diena

Šią dieną skirsime mūsų draugystės užmezgimui!

Pirmąją dieną žaisime smagius susipažinimo žaidimus, aptarsime saugumo taisykles bei pasiskirstysime į būrius. Po pietų šiek tiek palavinsime savo kūrybiškumą ir pristatysime savo būrius linksmoje atidarymo šventėje!

2 DIENA: Saulės diena

Šią dieną smagiai judėsime kurdami šokių performansus saulės pasveikinimui bei visi kartu dalyvausime kūrybinėse fotografijos ir dailės dirbtuvėse saulės tematika. Šią dieną taip pat mankštinsime savo smegenis dalyvaudami protmūšyje bei mankštinsimės sportiniame turnyre prie ežero.

3 DIENA: Vandens diena

Kadangi diena skirta vandeniui, tad daug laiko leisime šalia vandens! Dienos metu dalyvausime kūrybinėse dirbtuvėse paplūdimyje, o vakare ten pat žaisime šlapią tinklinį! Šią dieną netruks ir įvairiausių smagių žaidimų!

4 DIENA: Miško diena

Tęsdami gamtos tematiką ketvirtąją stovyklos dieną skirsime miškui! Dieną, atvykę į stovyklavietę, pradėsime nuo edukacinio užsiėmimo miške su girininkijos darbuotoju. Dieną tęsime su judriomis estafetėmis „Kankorėžio“ taurei laimėti, o prieš išvažiuodami kūrybinėse dirbtuvėlėse iš gamtinių medžiagų gaminsime miško talismaną draugui.

5 DIENA: Atsisveikinimo diena

Paskutiniąją dieną pasiruošime stovyklos uždarymui su šokiais prie laužo ir vaišėmis.  Filmuosime “Šarkos TV“ reportažą ir dalinsimės smagiomis savaitės akimirkomis! Dėkosime vienas kitam už buvimą ir rašysime linkėjimus susitikti kitais metais!