Šiuolaikinio šokio pamokos su gydytoja Lina

Apie pamokas

šokio laboratorijaŠiuolaikinis šokis visų pirma yra laisva judėjimo ir ekspresijos forma. Tai saugi tyrinėjimų erdvė, kurioje per judesį vaikai pažins savo kūno galimybes, save ir juos supančią aplinką, taps šaunios komandos dalimi. Būtent šių užsiėmimų metu bus kreipiamas dėmesys į sveikai ir taisyklingai atliekamus pratimus, lavinama laikysena, lankstumas.

Kiekvieno vaiko potencialas beribis, jam tereikia saugios ir nuoširdžios vietos skleistis.

 

 

 

 

Apie vadovę

Lina1

Linos kaip šokio mokytojos biografija gana netradicinė – šiuo metu ji yra VI kurso medicinos studentė. Kaip ji pati sako, medicinos studijos labai praturtino ir pagilino jos kaip šokėjos žinias apie žmogaus kūną, požiūrį į judėjimą ir visapusiškai sveiko žmogaus paveikslą.

Lina yra Vilniaus Universiteto Kinetinio teatro aktorė – šokėja, šioje trupėje šokanti ir kurianti vaidmenis jau ketvirtus metus. Jos, kaip šokėjos kelias, prasidėjo dar vaikystėje nuo tautinių šokių ir gimnastikos užsiėmimų, vėliau Lina pasuko į gatvės šokius, kur iš pagrindų susipažino su Hip Hop, House, Popping ir Locking šokio stiliais. Vėliau šokio tyrinėjimai atvedė ją į šiuolaikinio šokio pasaulį, kuriame Lina sukasi iki šiol, daug dėmesio skirdama judesio teatrui, kontaktinės improvizacijos nagrinėjimui, jogos praktikoms bei kapueiros (port. capoeira) treniruotėms.

Lina: “Šokis tai kvėpavimas – laisvas, lengvas ir kiekvienam savitas. Šokio pamokose man įdomiau išmokyti ne kombinacijų, o kūno valdymo ir pajautimo”.

 

 

 

 

Užsiregistruoti ir pasiteirauti galite el. paštu info@satrijosklubas.lt, telefonu +370 673 90019 arba užpildę registracijos formą.