Savęs pažinimo grupė

alone-boulders-idyllic-426893

Savęs pažinimo grupė

Kam skirta? Kiekvienam jaunam žmogui, kuriam kyla klausimai: Kas aš? Ko iš tiesų noriu? Kaip pasirinkti profesiją, dėl kurios nesigailėsiu? Kur save matau po 5 metų? Grupėje bandysime išgirsti kiekvieno tikruosius norus, vieni kitiems padėsime pamatyti savo stipriąsias ir silpnąsias puses.

Tam pasitelksime įvairius metodus: ugdysime aktyvaus klausymo bei komunikacijos ir kitus tarpasmeninius gebėjimus (soft skills), mokysimės, kaip reikšti ir reaguoti į kritiką, įveikti stresą, nerimą, kaip priimti kitas emocijas, kurias jaučiame. Taip pat dalinsimės naudinga informacija karjeros pasirinkimui. O kartais – tiesiog mokysimės sutelkti dėmesį į save ir šalia esantį.

Kaip tai vyks? 8 susitikimai, kartą per savaitę. Vieno susitikimo trukmė – 1,5 val. Prieš prisijungiant prie grupės vyks individualus motyvacinis pokalbis.

Su kuo? Grupės dydis – iki 10 asmenų, grupę veda psichologė Gabija Čeledinaitė.

Kada? Grupės susitikimų pradžia – sausio mėn.

 

Registracija prasidėjo! Užsirašyti galite el. paštu info@satrijosklubas.lt arba telefonu +370 673 90019. Programos kaina – 30 EUR.

 

Gabija Čeledinaitė

_MG_0130-Edit-Edit

Klinikinė psichologė, magistro laipsnį įgijusi Vilniaus universitete. Gabija turi ketverių metų individualaus ir grupinio psichologinio konsultavimo patirtį, keletą pastarųjų metų dirbo socialinių paslaugų centre su sunkesnio elgesio vaikais paaugliais. Vadovės užsiėmimų medžiaga pagrįsta ne tik teorijoje, bet ir praktikoje išbandytais metodais, realių situacijų pavyzdžiais.