Roberta Lapienytė

Roberta LapienytėRoberta Lapienytė pirmą kartą šokių salės duris pravėrė 2007 metais. „Iš pradžių domėjausi įvairias  gatvės šokių stiliais: mokiausi hip hop‘o, house, locking‘o, popping‘o, breiko.  Tačiau vis labiau ir  stipriau traukė popping‘ąs ir su laiku mano susidomėjimas ir aistra šiam stiliui tik augo.  Jaučiau, kad jis yra labiausiai apie mane, mano įsitikinimus, norus, muzikos supratimą. Poppingas man yra magiškas stilius, kuriam įvaldyti reikalingos ne tik teorinės žinios, bet ir noras plėsti savo kūno judėjimo galimybes“. Mokydamasi iš pačių geriausių šokių mokytojų Roberta daug dėmesio skyrė asmeniniam tobulėjimui. O nuo 2017 metų ji savo žinias ir patirtį perduoda vaikams, jaunimui ir suaugusiems.

Popping‘as yra unikalus stilius, reikalaujantis didžiulio užsispyrimo, kantrybės, domėjimosi ir atsidavimo. Šiame stiliuje dažnai derinima tai, kas iš pirmo žvilgsnio  nėra suderinama, o tai kas sunku turi atrodyti lengva. Popping‘o žodynas yra labai platus, šalia jo naudojami dar daugybė stilių, kuriuos kiekvienas popperis privalo mokėti.

Roberta: „Į kiekvieną savo mokinį žiūriu kaip į individualybę, kuri ilgainiui atsiskleidžia kaip unikalus šokėjas. Mano tikslas padėti kiekvienam atrasti save, nebijoti savęs ir augti ne tik kaip šokėjui, bet ir kaip asmenybei, kuri šokiu geba papasakoti savo istoriją“.