Projektas „Nupiešk man avį“

 

 

 

mažasis princas

„ Taigi pirmąjį vakarą užmigau ant smėlio, už tūkstančio mylių nuo bet kurios gyvenamos vietos. Buvau labiau nuo visų atskirtas negu žmogus, laivui sudužus, klaidžiojantis plaustu vidury vandenyno. Todėl galite įsivaizduoti, kaip nustebau, kai apyaušriu mane pažadino kažkoks keistas balselis. Kažkas tarė:

– Prašau… nupiešk man avį!
– A?
– Nupiešk man avį… “

(Ištrauka iš rašytojo Antoine de Saint-Exupéry kūrinio „Mažasis princas“)

 

 

Jeigu ir nesate skaitę, tai bent jau girdėję apie šį stebuklingąjį veikėją esate kiekvienas!
Taip, būtent Mažasis Princas norėjo avytės, kurį nuėstų jo šalyje išaugusius baobabus. Savo tikslui pasiekti veikėjas norėjo ne bet kokios avies, o tokios, kuriai pakaktų vietos jo mažoje ganykloje.

O ar Jūs kada nors buvote kaip Jis? Toks atkaklus, jog iš visų jėgų ieškojote būtent to, kas padėtų įgyvendinti užsibrėžtą tikslą?
Mes ieškome ir siekiame jau trečius metus! O tiksliau piešiame savo didelę ir laimingą avį, kuri kartu su savimi atsineša gėrį ir pagalbą. Jau trečius metus iš eilės mūsų avytė padeda įgyvendinti vis kitokį tiklsą, kuris džiaugsmu užkrečia ne vieną vaiką.

 

PROJEKTAS „NUPIEŠK MAN AVĮ’18“

 

Kūrybiškas projekto pavadinimas savyje slepia jau dvejų metų istoriją, kurią pratęs ir šiemet! Kiekvienais metais organizuojamo ciklinio projekto metu renkamos lėšos, kurios kasmet paaukojamos vis kitam geram tikslui. Šių metų projekto „Nupiešk man avį“ šūkis – mokykimės būti drauge! Projekto veiklos yra glaudžiai susijusios su neįgaliaisiais mūsų bendruomenės nariais, o edukacinių užsiėmimų metu geriau pažinsime vieni kitus.

Šįkart pagrindiniai projekto partneriai yra Vilniaus miesto psichologine-pedagogine tarnyba (PPT), kurie pasirūpins pagrindinio projekto tikslo įgyvendinimu.

Jūsų paaukotų lėšų dėka 2016 m. prie Santaros klinikų buvo pastatyta vaikų žaidimų aikštelė.
2017 m. mūsų avytė gerokai užaugo, tad padėjo įrengti daugiafunkcinį vaikų neurodiagnostikos ir neuropsichologinių tyrimų kambarį Vaikų ligoninės neurologijos skyriuje.

Šių metų (2018 m.)  projektas jau startuoja, taigi prie gerų tikslų įgyvendinimo kviečiame prisidėti ir Jus!
Kaip? Dalyvaukite mūsų organizuojamuose renginiuose, kuriuose rasite oficialias aukų dėžutes: bet koks Jūsų prisidėjimas, tai ne tik motyvatorius mums, bet ir puikus pavyzdys kitiems! Ne veltui šių metų projekto šūkis – mokykimės būti drauge! Na, o daryti gerus darbus  – vienas iš puikiausių būdų būti kartu!

#nupieškmanavį

Daugiau informacijos paspaudus ant apskritimo.

Šachmataibitmap3edukaciniai

bitmap1 bitmap bitmap8
Mygtukai-1logo17.pngbitmap4

 

Mūsų draugai_ (5)