Ona Zubavičiūtė

F9C6C7B2-9242-4F37-96AC-A3B127D2F30COna Zubavičiūtė – profesionali dainininkė bei dainų kūrėja. Šiuo metu daugiausia laiko praleidžia įrašinėdama originalias savo kūrybos dainas, tačiau jai be galo patinka atrasti save jau esančiuose pop, rock ar jazz stiliaus kūryboje.

Atlikėja baigė M.K.Čiurlionio menų gimnazijoje klasikinį fortepijoną, tačiau jautė jog išpildyti save pilnai vien pianino garsų jai neužtenka, tad stojo į Lietuvos muzikos ir teatro akademiją kur baigė džiazinį dainavimą. Jai kone svarbiausias tikslas buvo pralaužti muzikinės klausos barjerus. Ji įsitikinusi, kad klausa yra be galo svarbi sąlyga norint atrasti malonumą dainavime.

Ona dalyvavo daugelyje žymių konkursų bei tarptautinių projektų kaip ,, Vilnius jazz“, ,,X faktorius“, ,,Sakralinė muzika“,  ,, Baltic wave around the globe“, o taip pat ir fortepijoninėje muzikoje ji yra užėmusi 1 vietą Balio Dvariono konkurse ir dalyvavusi gausybėje kitų. Šiuo metu mergina tobulina savo vokalinius bei fortepijoninius įgūdžius bei ieško naujų spalvų.

,,Mokindama dainuoti, koncentruojuosi ne tik į techniką, tačiau lygiai taip pat svarbus yra psichologinis nusiteikimas. Man svarbu patenkinti mokinio reikiamybes. Vieniems svarbus mokėjimas atsipalaiduoti, ko įmanoma išmokti per balso relaksaciją, kitiems – patobulinti įgūdžius ir išmokti balso subtilybių. Mano tikslas – išsiaiškinti šiuos poreikius ir juos įgyvendinti.“