Nemokami šiuolaikinio šokio užsiėmimai

65098327_463399654474853_4353262685245145088_n

Mėgsti šokti ar kitaip judėti? Norėtum iš arčiau susipažinti su šiuolaikinio meno pasauliu ir pats išbandyti save kaip kūrėją bei atlikėją? Sieki įgauti daugiau drąsos, išsilaisvinti iš kompleksų ir išmokti reikšti save per judesį? Išbandyk judesio dirbtuves!

Šiuose užsiėmimuose susipažinsi su šiuolaikiniu šokiu, vaidyba ir apskritai su šiuolaikinio meno principais! Per įvairias improvizacijos užduotis tyrinėsime judesį, dirbsime po vieną ir grupėmis, treniruosime kūną, kad jis būtų stiprus ir energingas, lavinsime muzikalumą, improvizuodami kartu kursime naujas taisykles ir patys jas laužysime bei nuolat ieškosime neatrastų kelių!

Judesio dirbtuvės yra atviros merginoms ir vaikinams nuo 14 metų, turintiems kuo įvairesnės patirties šokio, teatro, sporto ir kitose veiklose. Jeigu iki šiol nebuvai išbandęs kažko panašaus, taip pat esi laukiamas šiose dirbtuvėse! Į užsiėmimus pasiimk patogią, judesių nevaržančią aprangą, šiek tiek energijos bei smalsumo, o svarbiausia – gerą nuotaiką!

 

 

NEMOKAMI šiuolaikinio šokio užsiėmimai kartu su jauna, ne viename pasirodyme bei tarptautiniame projekte dalyvavusia šokėja Alina Pilecka vyksta kiekvieną penktadienį, 17 val.

Registracija