Stovyklos – miške, kieme ir keliaujant

Kaip ir kiekvieną vasarą, vaikų ir jaunimo klubas ,,Šatrija“ organizuoja vasaros stovyklas. Turiningam vasaros užimtumui paruošėme net tris skirtingas stovyklų programas vaikams ir jaunimui!

Vaikų vasaros stovyklos „Miške, kieme ir keliaujant“ 4 pamainos skirtos pradinukams, o 5-oji – jaunimui iki 18 metų. Visos pamainos orientuotos į aktyvias ir kūrybines veiklas gamtoje. Vadovų padedami vaikai lavins kūrybinius, socialinius įgūdžius, įsitrauks į aktyvią sportinę, edukacinę, pažintinę ir pramoginę veiklą, ugdysis sveikos gyvensenos įpročius ir turiningai poilsiaus.

Džiugi žinia – ,,Šatrijos“ klubo lankytojams stovyklos kelialapio kaina bus mažinama iki 50%, atsižvelgiant į gautos paramos dydį.

1 pamaina

I – oji pamaina ,,Miške“

Stovyklėlė ,,Miške“ skirta 7 – 11 metų vaikams. Programa orientuota į aktyvias ir kūrybines veiklas gamtoje. Vaikai mokysis pažinti, saugoti, tausoti, prisijaukinti gamtą, aktyviai pramogaus ir ilsėsis ežero pakrantėje bei miško apsuptyje. Pamainos edukacinės veiklos orientuotos į vaikų kūrybiškumo ir bendravimo įgūdžių lavinimą, numatyta daug sportinės veiklos, aktyvių žaidimų ir komandinių užsiėmimų.
I pamainos data: birželio 15 – 19 d.
Vieta: Poilsio kompleksas ,,Viva Green Resort“
Stovyklos darbo laikas: 9.30 – 17.30 val.

 

 

 

2-3-4 pamaina

II, III, IV pamainos ,,Kieme“

Programa ,,Kieme“ skirta 7 – 11 metų vaikams. Antroji, trečioji ir ketvirtoji pamainos orientuotos į aktyvumo, kūrybiškumo, iniciatyvumo lavinimą, kiemo, miesto ir gamtos pažinimą. Stovyklautojų laukia žygiai, žaidimai, skirtingos kūrybinės, sportinės, edukacinės, pažintinės ir pramoginės veiklos. Vaikai užsiims bendruomeniška veikla, lavins socialinius įgūdžius bei kasdien lankys skirtingas gamtines vietoves.

II pamainos data: birželio 29 d. – liepos 3 d.
III pamainos data: liepos 7 – 11 d.
IV pamainos data: liepos 13 – 17 d.

Vieta: Vaikų ir jaunimo klubas ,,Šatrija“
Stovyklos darbo laikas: 9.30 – 17.30 val.

 

 

5 pamaina

V – oji pamaina jaunimui ,,Keliaujant“

Programa ,,Keliaujant“ skirta 14 – 18 metų amžiaus jaunimui. Pamainos metu planuojamas trijų dienų 50 km žygis Camino Lituano kelio atkarpa Vadaktai – Kėdainiai. Šios pamainos veiklos orientuotos į komandinio darbo ir socialiai atsakingų įgūdžių formavimą, bendrystės kūrimą. Kelionės metu stovyklautojų laukia žaidimai, kūrybinės dirbtuvės, poilsis ir įdomios ekskursijos!

V pamainos data: Liepos 27 – 31 d.
Vieta: Vaikų ir jaunimo klubas ,,Šatrija“ (2 dienos); Žygis maršrutu Vadaktai – Paberžė – Kėdainiai (3 dienos)

 

 

 

 

Registracija į stovyklas