Stovyklos – miške, kieme ir keliaujant

Kaip ir kiekvieną vasarą, vaikų ir jaunimo klubas ,,Šatrija“ organizavo vasaros stovyklas. Turiningam vasaros užimtumui buvome paruošę net tris skirtingas stovyklų programas vaikams!

Vaikų vasaros stovyklos „Miške, kieme ir keliaujant“ 4 pamainos buvo skirtos pradinukams ir orientuotos į aktyvias ir kūrybines veiklas gamtoje. Vadovų padedami vaikai lavino kūrybinius, socialinius įgūdžius, įsitraukė į aktyvią sportinę, edukacinę, pažintinę ir pramoginę veiklą, ugdysėsi sveikos gyvensenos įpročius ir turiningai poilsiavo.

,,Šatrijos“ klubo lankytojams stovyklos kelialapiui įsigyti buvo taikoma iki 50% nuolaida.

 

1 pamainaI – oji pamaina ,,Miške“

Stovyklėlė ,,Miške“ skirta 7 – 11 metų vaikams. Programa orientuota į aktyvias ir kūrybines veiklas gamtoje. Vaikai mokysėsi pažinti, saugoti, tausoti, prisijaukinti gamtą, aktyviai pramogavo ir ilsėjosi ežero pakrantėje bei miško apsuptyje. Pamainos edukacinės veiklos buvo orientuotos į vaikų kūrybiškumo ir bendravimo įgūdžių lavinimą, vyko daug sportinės veiklos, aktyvių žaidimų ir komandinių užsiėmimų.
I pamainos data: birželio 15 – 19 d.
Vieta: Poilsio kompleksas ,,Viva Green Resort“
Stovyklos darbo laikas: 9.30 – 17.30 val.

 

 

 

2-3-4 pamaina

II, III, IV pamainos ,,Kieme“

Programa ,,Kieme“ skirta 7 – 11 metų vaikams. Antroji, trečioji ir ketvirtoji pamainos buvo orientuotos į aktyvumo, kūrybiškumo, iniciatyvumo lavinimą, kiemo, miesto ir gamtos pažinimą. Stovyklautojų laukė žygiai, žaidimai, skirtingos kūrybinės, sportinės, edukacinės, pažintinės ir pramoginės veiklos. Vaikai užsiėmė bendruomeniška veikla, lavino socialinius įgūdžius bei kasdien lankė skirtingas gamtines vietoves.

II pamainos data: birželio 29 d. – liepos 3 d.
III pamainos data: liepos 7 – 11 d.
III pamainos data: liepos 13 – 17 d.

Vieta: Vaikų ir jaunimo klubas ,,Šatrija“
Stovyklos darbo laikas: 9.30 – 17.30 val.