Stovyklos – miške, kieme ir keliaujant

Kaip ir kiekvieną vasarą, vaikų ir jaunimo klubas ,,Šatrija“ organizuoja vasaros stovyklas. Turiningam vasaros užimtumui paruošėme net tris skirtingas stovyklų programas vaikams ir jaunimui!

Vaikų vasaros stovyklos „Miške, kieme ir keliaujant“ 4 pamainos skirtos pradinukams, o 5-oji – jaunimui iki 18 metų. Visos pamainos orientuotos į aktyvias ir kūrybines veiklas gamtoje. Vadovų padedami vaikai lavins kūrybinius, socialinius įgūdžius, įsitrauks į aktyvią sportinę, edukacinę, pažintinę ir pramoginę veiklą, ugdysis sveikos gyvensenos įpročius ir turiningai poilsiaus.

,,Šatrijos“ klubo lankytojams stovyklos kelialapiui įsigyti taikoma iki 50% nuolaida.

Dėl riboto kelialapių skaičiaus pirmumo teisė teikiama klubo studijas lankantiems vaikams bei jų broliukams ir sesutėms. Klubo nelankantys vaikai registruojami eilės tvarka, jei yra laisvų vietų.

Gavus dalinę paramą iš Vilniaus miesto savivaldybės, keičiasi stovyklos kelialapių kainos!

1 pamaina

I – oji pamaina ,,Miške“

Stovyklėlė ,,Miške“ skirta 7 – 11 metų vaikams. Programa orientuota į aktyvias ir kūrybines veiklas gamtoje. Vaikai mokysis pažinti, saugoti, tausoti, prisijaukinti gamtą, aktyviai pramogaus ir ilsėsis ežero pakrantėje bei miško apsuptyje. Pamainos edukacinės veiklos orientuotos į vaikų kūrybiškumo ir bendravimo įgūdžių lavinimą, numatyta daug sportinės veiklos, aktyvių žaidimų ir komandinių užsiėmimų.
I pamainos data: birželio 15 – 19 d. (laisvų vietų nėra)
Vieta: Poilsio kompleksas ,,Viva Green Resort“
Stovyklos darbo laikas: 9.30 – 17.30 val.

Kelialapio kaina:

„Šatrijos“ klubą lankantiems vaikams – 50,00 Eur
Nelankantiems klubo studijų vaikams – 85,00 Eur  50,00 Eur

 

 

 

2-3-4 pamaina

II, III, IV pamainos ,,Kieme“

Programa ,,Kieme“ skirta 7 – 11 metų vaikams. Antroji, trečioji ir ketvirtoji pamainos orientuotos į aktyvumo, kūrybiškumo, iniciatyvumo lavinimą, kiemo, miesto ir gamtos pažinimą. Stovyklautojų laukia žygiai, žaidimai, skirtingos kūrybinės, sportinės, edukacinės, pažintinės ir pramoginės veiklos. Vaikai užsiims bendruomeniška veikla, lavins socialinius įgūdžius bei kasdien lankys skirtingas gamtines vietoves.

II pamainos data: birželio 29 d. – liepos 3 d. (laisvų vietų nėra)
III pamainos data: liepos 7 – 11 d. (laisvų vietų nėra)
IV pamainos data: liepos 13 – 17 d.

Vieta: Vaikų ir jaunimo klubas ,,Šatrija“
Stovyklos darbo laikas: 9.30 – 17.30 val.

Kelialapio kaina:

„Šatrijos“ klubą lankantiems vaikams – 40,00 Eur  25,00 Eur
Nelankantiems klubo studijų vaikams – 75,00 Eur  50,00 Eur