Menų pieva 2015

Jau trečius metus krantinė prie Baltojo tilto sužydėjo vasaros spalvomis, muzikos garsais bei vaikų šypsenomis ir pakvietė vilniečius su savo šeimomis ir draugais smagiai praleisti šeštadienio popietę „Menų pievoje“.

Renginyje nestigo veiklos ir pramogų visiems – tiek mažiems, tiek dideliems. Vasara – didysis atostogų metas, todėl renginio metu pakvietėme tėvelius į veikusią Vasaros stovyklų mugę, kurioje buvo galima susipažinti su vaikų vasaros poilsio galimybėmis Vilniaus mieste ir už jo ribų. Renginio metu savo stovyklas prisistatė net 38 organizacijos. Buvo puiki proga susitikti su stovyklų organizatoriais, kurie detaliau pristatė stovyklų programas ir atsakė į visus rūpimus klausimus.

Pieva pasipuošė vaikų darbų parodomis, renginio metu svečius džiugino nuotaikingas koncertas ir loterija su šauniais prizais, veikė sporto, žaidimų, pramogų erdvės, įvairios menų dirbtuvėlės, kuriose galėjote išbandyti žiedimo ratą ir kitas dailės technikas. Renginio „vinis“ buvo balionų su vaikų norais ir svajonėmis skrydis į dangų. O išalkus, čia pat pievoje, skanavome „Marceliukės klėties“ patiekalų, atsigaivinome ledais, ragavome rankų darbo saldainių.

Renginį globojo Vilniaus miesto savivaldybė.

Renginį kartu su partneriais organizavo Vilniaus vaikų ir jaunimo klubas „Šatrija“.

⇒ Daugiau nuotraukų rasite galerijoje ⇒