Menų pieva 2014

Jau antrus metus krantinė prie Baltojo tilto sužydėjo vasaros spalvomis, muzikos garsais bei vaikų šypsenomis. Vilniaus vaikų ir jaunimo klubas „Šatrija” vėl kvietė vilniečius su savo šeimomis ir draugais atvykti birželio 8 d. ir smagiai praleisti sekmadienio popietę „Menų pievoje“. Renginyje nestigo veiklos ir pramogų visiems – tiek mažiems, tiek dideliems.

„Menų pievoje“ vaikų ir jaunimo laukė kūrybinės ,,Menų malūno“ dirbtuvės, kuriose buvo galima savo rankomis išbandyti žiedimo ratą, nusilipdyti savo molinuką bei pažaisti su kitomis dailės medžiagomis ir technikomis. Pievą papuošė vaikų darbų parodos ir ilgiausias pačių renginio dalyvių kurtas draugystės piešinys.

„Žaidimų aikštelėje“ kartu pramogavome ir žaidėme smagius žaidimus, improvizavome, šokome lindy-hop‘ą, išbandėme rytų kovos menų, capoeiros bei šachmatų technikas.

„Vėjo ir muzikos“ erdvėje pūtėme milžiniškus burbulus, leidome į dangų savo gamybos aitvarus. Išbandėme įvairius muzikos instrumentus ir netgi tapom improvizuoto orkestro muzikantais!

Po šių pramogų dar laukė koncertas, flashmob‘as ir loterija su šauniais prizais. O išalkus, čia pat pievoje, skanavom ką tik ištrauktos iš krosnies neapolietiškos „Jurgio ir drakono“ picos.

 

Renginio organizatorius – Vilniaus vaikų ir jaunimo klubas „Šatrija“, renginio partneriai – Vilniaus miesto savivaldybė, Žirmūnų vaikų ir jaunimo klubas, Antakalnio atviras jaunimo centras, Atviras jaunimo centras „Mes“, rėmėjai – UAB „Mano būstas“, Asociacija „Žirmūnų bendruomenė“, UAB „ICECO“ Aurum ledai, renginio draugai – „Kultūros savanoriai“, „Jurgis ir drakonas“.

⇒ Daugiau nuotraukų rasite galerijoje ⇒