Marija Kaščiukienė

picture 058Marija Kaščiukienė – profesionali choreografė, šokėja ir diplomuota šokio pedagogikos specialistė, jau 10 metus dirbanti su vaikais, paaugliais bei suaugusiais. Šokio patirties Marija semiasi Lietuvos bei užsienio choreografų seminaruose, šokių kursuose. Su savo mokiniais vadovė dalyvauja miesto, respublikiniuose bei tarptautiniuose šokių konkursuose ir festivaliuose. Vadovauja vaikų vasaros bei dienos stovykloms, ruošia ugdytinius įvairių švenčių bei metų baigimo koncertams, renginiams. Vadovė neapsiriboja vien šokiais ir šiuo metu siekia sporto trenerės licencijos. Šiais metais ji siūlo daug įvairių sveikatingumo programų, kurias galite pasirinkti mūsų klube ir laukia visų, kurie mėgsta šokį, sportą ar tiesiog aktyvų judėjimą!

Grupės

MK-Junior

Gatvės šokių studija MK–Junior laukia visų 8–10 metų vaikų, kurie nori išmokti laisvai judėti Hip hop ar House muzikos ritmu.

Jeigu nori  nustebinti savo bendraamžius, tuomet čia turėsi galimybę išmokti improvizuoti bei kurti savo šokių junginius. Susipažinę su gatvės šokių pagrindais (basic’ais) kursime choreografijas ir ruošimės įvairiems pasirodymams scenoje.

Ateik ir išbandyk savo jėgas, o kad būtų drąsiau atsivesk draugą!!!

Užsiėmimai vyksta pirmadieniais ir trečiadieniais – 16.15–17.00 val.

Tvarkaraštis
MK-Teens

Gatvės šokių studija MK–Teens kviečia 11–13 metų moksleivius, kurie jau yra susipažinę su Hip hop ir House šokių stilių pagrindais (basic’ais) ir nori mokytis įvairių choreografijų.

Gatvės šokiai tai ne tik smagus laiko praleidimas, bet ir galimybė tobulėti, nes ugdytiniai bus ruošiami įvairiems koncertams bei konkursams.

Gana sėdėti ant sofos, susirask sportbačius ir ateik į šokių aikštelę!

Užsiėmimai vyksta pirmadieniais ir trečiadieniais – 17.00–17.45 val.

Tvarkaraštis
Kalanetika

Kalanetikos studija laukia visų merginų ar moterų, kurios nori būti gražios ir pasitikinčios savimi.

Kalanetikos treniruotės tinka visoms ir visai nesvarbu, kiek jums metų, niekada nevėlu pradėti aktyvų, sveiką gyvenimo būdą.

Tiesiog ateikite ir tai bus pirmas žingsnis.

Užsiėmimai vysta:

pirmadieniais ir trečiadieniais 19.00-19.50 val.

pirmadieniais ir trečiadieniais 20.00-20.50 val.

 

Užsiėmimai kainuoja 30 Eur/mėn.

Tvarkaraštis
Registracija