Kalėdos Šatrijoje

Gruodžio 11 d. 18 val.

Eglutės įžiebimas

 

Kartu su „Žirmūnų būstu“ įžiebsime Kalėdinę eglutę, susitinkame lauke prie įėjimo!

Gruodžio 6 – 22 d.

Senjorų Kalėdos

 

Artėja šventinis metas – Kalėdos. Visi mes laukiame ir džiaugiamės šia švente, bet yra žmonių, kurie yra vieniši, neturi artimųjų ir ši šventė jiems tampa paprasta diena. Norime suteikti senjorams džiaugsmo, šventinės nuotaikos ir savaite prieš Kalėdas aplankyti juos su dovanėlėmis.

Kaip galite prisidėti?

(6 – 12 d.) Suteikti vienišų senjorų kontaktus;

(6 – 18 d.) Pagaminti dovanėlę ir atnešti ją į „Šatriją“ (galite palikti pas administratorę Laimą);

(18 – 22 d.) Padėti išnešioti dovanėles senjorams.

Kreiptis:

Silvija Kijevičiūtė Tel. 8 680 56867

Gruodžio 15 d. 16 val.

Arbatos diena

 

Atsinešk mėgstamiausią puodelį, prigriebk sausainį, mandariną ar kitą skanėstą prie mėgstamos arbatos! Besivaišindami kartu darysime ir gerą  darbą – pakuosime arbatžoles į maišelius, kuriuos dar kitą savaitę išnešiosime vienišiems senjorams. Susitinkam Laisvame plote!

Gruodžio 11 – 15 d.

Kalėdinis paštas

 

Juk per Kalėdinį laikotarpį laiškus rašome ne tik Kalėdų seneliui, taip? Kviečiame visus rašyti laiškučius savo draugams bei mokytojams ir siųsti juos Šatrijos Kalėdiniu paštu. Ar tai bus palinkėjimas, ar sveikinimas, ar nuotaikingas piešinys – garantuojame, kad kiekvienas laiškelis prisidės prie Kalėdinės nuotaikos sukūrimo!

Kalėdinio pašto vokus rasi prie Šatrijos Advento kalendoriaus.

Gruodžio 18 d.  15 – 17 val.

Kalėdinių atvirukų dirbtuvės

 

Pieštukai, klijai ir spalvotas popierius – ar žinai, kokių nuostabių dalykų galima sukurti iš šių reikmenų? O jei dar pridėtumėme ir šiek tiek blizgučių!

Visais reikmenimis pasirūpinsime mes, o Tau reikia tik atkeliauti į Laisvą plotą, kur gaminsime Kalėdinius atvirukus (kuriuos galėsime išsiųsti Šatrijos Kalėdiniu paštu)

Lauksim Tavęs!

Gruodžio 19 d.  15 – 16 val.

Kalėdinio filmo peržiūra

 

Skubėk į Laisvą plotą, kur tavęs lauks antradienio kino popietė su kukurūzų spragėsiais ir filmu „Šrekas: Kalėdų bumas“.

Gruodžio 22 d.

Kalėdinių apsikabinimų diena

 

Apkabinimų diena

Likus tik keletui dienų iki Kalėdų Šatrijoje dalinsimės šiluma ir  jaukumu! Norime su Tavimi susitarti, kad per šią dieną apkabintum mažiausiai 5 žmones – skamba visai lengvai, taip? Apkabink savo draugą, draugę, mokytoją, mamą, močiutę ar šuniuką – svarbiausiai tai būtų nuoširdus ir šiltas apkabinimas.

 

Sausio 3 d. 18 val.

Pirštinių vėlimo dirbtuvės

 

Kadangi Lietuvoje žiema vis dėlto būna žvarboka, siūlome Jums galimybę savomis rankomis nusivelti pirštines! Vėlimas – tai ne tik rūbų ir aksesuarų gamyba, bet ir kūryba, bei psichoterapija. Į užsiėmimą kviečiame visus, net ir niekada iki šiol nebandžiusius velti. Kaip viską daryti bus ir paaiškinta, ir parodyta. Skubėkite registruotis pas administratorę Laimą, nes vietų kiekis labai ribotas!