Justina Paliulionytė

Justina-Paliulionytė-Meninė-gimnastikaJustina-Paliulionytė-Meninė-gimnastika-4Justina-Paliulionytė-Meninė-gimnastika-2 Justina Paliulionytė – grupinių užsiėmimų trenerė. Studijavo Lietuvos Edukologijos universitete  – šokio pedagogiką.  Jau daugiau nei 20 metų, sportas užimą didžiąją gyvenimo  dalį, iš jų 13 metų – meninė gimnastika.  2 metus dirbo šokių studijoje, kur vedė, bendros gimnastikos užsiėmimus, vaikams bei paaugliams. Šiuo metu pagrindinis darbas, tai darbas su suaugusiais, vedant grupinių treniruočių užsiėmimus.

Justina, kaip trenerė, labiau orientuosis į meninę gimnastiką. Anot trenerės, tai viena iš moteriškiausių ir gražiausių sporto šakų, kurioje mergaitės gali suspindėti, tapti ne tik lankstesnėmis, bet ir grakštesnėmis. Nors meninė gimnastika reikalauja ištvermės, valios, kantrybės bei susikaupimo, bet noras tobulėti ir siekti asmeninio rezultato – atperka viską.

Prie, mūsų, kolektyvo prisijungė prieš metus, ir kaip pati sako : ,,Niekada negalvojau kad vėl dirbsiu su vaikais, bet atėjus čia kaip pavaduojanti trenerė, prisirišau prie vaikų, ir vieni iš kitų išmokome daug dalykų, tiek bendraujant, tiek dirbant”.

Todėl visas mergaites, norinčias išmėginti, ir susipažinti su šia sporto šaka, mielai kviečiame prisijungti.