Joga

Joga – tai harmoningas savęs ugdymas, kuris apima ne tik fizinį, bet ir dvasinį kūną. Jogos pratimai didina judesių amplitudę, gerina sąnarių, raumenų aprūpinimą maistingomis medžiagomis. Reguliariai atliekamos jogos asanos didina kūno lankstumą, vikrumą, padeda stiprinti raumenis ir didina ištvermę.
Sustiprėjus kūnui, gerėja ir emocinė būklė – sumažėja įtampa, didėja dėmesio koncentracija, sąmoningumas.

Snieguolė Cironkaitė - Joga

 

Mano vedami užsiėmimai skirti tiems, kurie visada norėjo išbandyti jogą, ir tiems, kurie jau žino, kas tai yra. Taip pat tiems, kurie galvoja, kad nėra pakankamai lankstūs, stiprūs ir jauni, bei tiems, kurie žino, kokie jie nuostabūs. Labiau skirta pradedantiesiems, tačiau lengvam pajudėjimui tinka ir patyrusiems. Tempsimės, kvėpuosim, juoksimės, šiek tiek medituosim ir mėgausimės judesiu.

Esu Snieguolė, jogos mokytoja. Jogoje esu jau 4 metus. Daugiausiai praktikavau klasikinę hatha jogą, tačiau esu išbandžiusi ir kitus jogos stilius (sivananda, kundalini). Prieš beveik metus baigiau 200 valandų jogos mokytojų mokymus Indijoje, Mumbajuje, seniausiame jogos centre The Yoga Institute ir nuo vasario vedu užsiėmimus čia, Lietuvoje. Jogoje mane labiausiai žavi galimybė sužinoti, kiek daug mūsų kūnas gali, išgirsti jį, pajausti. Tad praktikų metu ir bandysime koncentruotis į kūną, jį pajausti, suprasti ir priimti.

 

 

 

Spalio mėnesį užsiėmimai vyks trečiadieniais nuo 20.00-21.30 val.

Nuo lapkričio užsiėmimai vyks pirmadieniais ir trečiadieniais nuo 20.00-21.00 val.