Joga

Joga – tai harmoningas savęs ugdymas, kuris apima ne tik fizinį, bet ir dvasinį kūną. Jogos pratimai didina judesių amplitudę, gerina sąnarių, raumenų aprūpinimą maistingomis medžiagomis. Reguliariai atliekamos jogos asanos didina kūno lankstumą, vikrumą, padeda stiprinti raumenis ir didina ištvermę.
Sustiprėjus kūnui, gerėja ir emocinė būklė – sumažėja įtampa, didėja dėmesio koncentracija, sąmoningumas.

Renkama senjorų jogos grupė 60 +

Mes esame tiek jauni, kiek jaučiamės!

Jogos asanos suderina kūną, atgaivina protą ir dvasią, išlaiko mūsų vidaus sistemų pusiausvyrą. Taigi reguliari jogos praktika naudinga visų amžių žmonėms. Senjorams jogos užsiėmimuose taikoma speciali metodika. Tai mažesnio intensyvumo joga, kuri švelniais pratimais padeda  atgauti energiją, sureguliuoti miegą, sustiprinti raumenų tonusą, tuo pačiu pagerinti ir gyvenimo kokybę.

Renkama jaunimo jogos grupė

Nuolat susiduriame su stresu, spaudimu. Kaip gali su tuo susidoroti jaunas žmogus? Atsakymas – JOGA. Reguliarios jogos praktikos lavina gyvenimo įgūdžius, moko atsigręžti į gyvenimo metamus iššūkius ir su šypsena juos nugalėti. Juk ne veltui sakoma, kad joga yra entuziazmas. O ENTUZIAZMAS ir yra kitas jaunimo vardas! Tad ar vis dar manai, kad joga tik seniems? Atsibusk ir įgalink savo entuziazmą!

Kaip pasakyta Bagavad Gitoje, „Joga Karmasu Kaušalam“ arba  „joga yra meistriškumas veiksme“. O meistriškumas ateina per kasdienines praktikas. Gyvenime mes įvairiais būdais siekiame, kad mūsų buvimas būtų ne gąsdinantis ir nuviliantis, o neįtikėtinai padrąsinantis ir džiaugsmingas. Kiekvienas mūsų yra laisvas pasirinkti būdus kaip to siekti. Mokytoja Ieva kviečia rinktis tai daryti praktikuojant jogą.

Ieva Belevičiūtė-Joga vaikams 2

Ieva Belevičiūtė – Aštanga Vinijasa, Šri Šri jogos, Yin, atstatomosios, porų ir vaikų jogos mokytoja. Joga užsiima jau keturiolika metų. Pajutusi didžiulę šios praktikos naudą, panoro ja dalintis, todėl, metusi modelio karjerą bei verslą, baigė jogos mokytojų kursus Indijoje Goa Sampurnos Jogos mokytojų mokykloje ir Bangalore Gyvenimo meno ašrame. Šiuo metu Ieva veda grupinius ir individualius jogos užsiėmimus ir džiaugiasi galėdama skleisti gėrį žmonėms.

 

 

 

 

Užsiėmimai vyks antradieniais nuo 20.00-21.30 val.

Būtina registracija.