Gitara

gitarosstudijaKviečiame visus gitaros skambesio mylėtojus į Gitaros studiją! Instrumentą rankoje laikote jau ne pirmą kartą? O galbūt dar tik norite pažinti pirmuosius akordus ir išmokti groti? Laukiame visų „Šatrijos klube“.

Šio kurso metu pažinsite gitarą, išmoksite atlikti mėgstamus kūrinius, tobulinsite grojimo techniką ir įgausite žinių, būtinų savarankiškam tobulėjimui.

Gitaros užsiėmimų metu bus atliekami klausos ir ritmikos lavinimo pratimai, pateikiami muzikos teorijos pagrindai ir įvairių muzikos stilių (bliuzo, fanko, roko, poproko, džiazo) ypatumai. Įgautos žinios ir gebėjimai padės giliau įsiklausyti į muziką ir dalintis savo improvizacijomis bei kūryba su kitais.

Pradėk groti gitara jau šiandien!

 

Gitaros studija – Boris Iskakov

Gitaros studija pradedantiesiems – Andrėjus Lukaševičius

Gitaros studija „Savi“ – Slavomiras Stankevičius. Šiais metais vadovas kviečia į naują programą – mokytis groti ukulėle.

 

 

Karantino laikotarpiu vadovas Boris dirba įprastu grafiku. Užduotys ir mokomoji medžiaga siunčiamos elektroniniu paštu.

 

Karantino laikotarpiu vadovas Andrėjus dirba įprastu grafiku. Užduotys ir mokomoji medžiaga siunčiamos elektroniniu paštu, bendraujama per uždaras Facebook ir Messenger grupes.

 

Karantino laikotarpiu vadovas Slavomiras dirba įprastu grafiku. Užduotys ir mokomoji medžiaga siunčiama elektroniniu paštu, video keliami į Youtube kanalą.

Nuotolinių užsiėmimų užduotis rasite čia

Boris Iskakov
Andrėjus Lukaševičius
Slavomiras Stankevičius
Registracija