Evelina Rutė

Evelina baigė šokio pedagogiką Vilniaus kolegijoje ir Lietuvos edukologijos universitete. Yra išbandžiusi įvairiausius šokio žanrus, tačiau jau šešti metai specializuojasi gatvės šokiuose. Dalyvauja užsienio trenerių rengiamuose seminaruose, šokio stovyklose: „Fair play dance camp”; „Rightway summer camp”; „Rightway winter camp”, čempionatuose: Black&White, Lithuanian cup; Streetstyle; Rise up; Lithuanian open . Šokio pedagogės darbą išbandė jau būdama moksleivė. Nuo 2012 m. Evelina aktyviai įsitraukė į kultūros renginius, televizijos projektą: “ŠOK”. Dirbo šokių studijoje Gikmen, ir šiuo metu yra Rightway šokių studijos šokėja, bei trenerė, turi dviejų metų mokytojos patirtį mokyklose: Antano Vienuolio progimnazija ir Vilniaus lietuvių namai.

Evelina teigia: “ Mokytojas, kaip režisierius, kuris taip pat turi priemonių, galinčių pagelbėti. Tinkamai naudojami metodai, šokio užsiėmimo metu, vaiko kūno kalbai turi lemiamos reikšmės.”

Evelinos gyvenimo aprašyme atsispindi daugiau kaip 16 metų sėkmingos šokėjos patirtis, šokių trenerės patirtis – aštuoni metai. Mergina ruošia vaikus šokių čempionatams, stato choreografijas kitų miestų kolektyvams. Dirbdamas šokių studijoje paruošė ne vieną sėkmingą pasirodymą, pelniusį prizines vietas, šokių čempionatuose.

 

Gatvės šokiai

Užsiėmimo metu ugdytiniai susipažins su skirtingais gatvės šokių stiliais, didelis dėmesys bus skiriamas hiphopo šokio žanrui, kuris padeda šokiu gerinti socialinius įgūdžius. Mokiniai susipažins su gatvės šokio atsiradimo istorija, tokiu būdu gilinsis į subkultūros tikslą, kuris skatina ne konkurenciją, priešiškumą, o vienybę, bendradarbiavimą, toleranciją.

Renkamos 12–15 m. ir 15–19 m. amžiaus grupės.

 

Tvarkaraštis
Registracija