Emilija Dūdaitė

Emilija-Dudaite-Siuolaikinis-sokis Emilija studijavo šokio pedagogiką Lietuvos edukologijos universitete, šiuo metu studijuoja Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje.  Iki studijų su šiuolaikinio šokio kolektyvu aktyviai dalyvavo šokio konkursuose, renginiuose, Lietuvos bei Europos čempionatuose.  Prasidėjus studijoms pradėjo šokti Marijano Staniulėno šokio ir teatro studijoje.

Emilija domisi tiek Lietuvos, tiek užsienio šokio teatru, savanoriauja įvairiuose šokių projektuose, gilina žinias ir tobulina įgūdžius dalyvaudama praktiniuose bei teoriniuose seminaruose, kuriuose jai teko susipažinti ir su kitais šokių stiliais: džiazo, hip hop, house stiliais, afrikietiškais bei sportiniais šokiais. Įgytą patirtį šokių studijos vadovė kūrybingai pritaiko šiuolaikinio šokio technikoje.

Emilija: „Mėgstu iššūkius, dinamiką, įvairovę ir entuziastingą bei pozityvią darbo atmosferą, todėl visa tai garantuoju savo šiuolaikinio šokio pamokose. Jose taip pat didelį dėmesį skiriu kūno individualumui, asmenybės išraiškai, improvizacijai, technikai, fiziniam kūno parengimui, bendradarbiavimui ir komforto zonos plėtimui. Laukiu Jūsų visų!

 

Į šiuos užsiėmimus kviečiame jaunimą nuo 14 metų ir renkama suaugusiųjų grupė.

 

 

Šiuolaikinis šokis

Į šiuos užsiėmimus kviečiame jaunimą nuo 14 metų ir renkama suaugusiųjų grupė.

Tvarkaraštis
Registracija