Eglė Butkuvienė

e.butkuvieneKeramikos studijos vadovė Eglė Butkuvienė 1999 m. baigė keramikos magistro studijas Vilniaus Dailės Akademijoje, yra dailininkė – keramikė. Ji ne tik dalyvauja keramikos pleneruose ir parodose, bet ir kuria keramikinius daiktus interjerui ir buičiai. Plačiau apie tai internetinėje svetainėje www.indas.lt Vadovė turi septynerių metų darbo su vaikais būreliuose patirtį, taip pat veda keramikos būrelius Vilniaus vaikų darželiuose.

Studijos vadovė Eglė turi daugybę kūrybinių sumanymų ir idėjų, kurias tikisi įgyvendinti kartu su jumis. Ji įsitikinusi, jog žmogus turi įgimtą poreikį išreikšti save. Tai atneša džiaugsmo, padeda atsipalaiduoti. Labai svarbu padėti vaikui pažinti meno pasaulį. Tai leis jam lavinti savo pojūčius, jausmus, skonį, kūrybiškumą, įgyti pasitikėjimo savo jėgomis, lengviau orientuotis daiktų – formų pasaulyje. Vaikai imlūs ir smalsūs, ūgtelėję jau geba atlikti sudėtingesnes užduotis, siekti geidžiamo tikslo. O pedagogas šioje vietoje yra draugas, patarėjas, kūrybinių galių skatintojas…

Grupės

Skulptūrinės ir taikomosios keramikos studija

 

Kviečiame 7–9 metų vaikus. Čia lipdysime, glazūruosime, pasigaminsime naudingų ir gražių daiktų, susipažinsime su įvairių šalių keramika, keliausime į ekskursijas po keramikos dirbtuves ir parodas.

Užsiėmimai vyksta penktadieniais nuo 14:00 val. iki 16:00 val.

Tvarkaraštis
Skulptūrinės ir taikomosios keramikos studija

 

Kviečiame 9–12 metų vaikus. Čia lipdysime, glazūruosime, pasigaminsime naudingų ir gražių daiktų, susipažinsime su įvairių šalių keramika, keliausime į ekskursijas po keramikos dirbtuves ir parodas.

Užsiėmimai vyksta penktadieniais nuo 16:00 val. iki 18:00 val.

Tvarkaraštis
Registracija