Edukaciniai užsiėmimai

 „Kiekvienas, kuris mokosi, išlieka jaunas.“ 
                                                                           –  Henris Fordas

 

Pavasaris – ne tik žydinčių pievų, bet ir gerų darbų metas! Vaikų ir jaunimo klubas „Šatrija” jau trečius metus iš eilės organizuoja paramos projektą „Nupiešk man avį”, kurio metu vykdomų veiklų sąrašas kasmet vis didėja.

2018 m. šūkis: mokykimės būti drauge

Kovo – birželio mėnesiais besitęsiančio projekto ciklinių renginių metu bus siekiama kuo didesnės neįgaliųjų integracijos į visuomenę. Taip pat bus renkamos lėšos, kurios nukeliaus gero tikslo įgyvendinimui: 2018 m. rudenį Vilniaus psichologinė – pedagoginė tarnyba rengs  specialius mokymus skirtingo amžiaus vaikų ir paauglių grupėms. Mokymai padės labiau suprasti neįgaliųjų pasaulį, didins bendrumo jausmą ir skatins toleranciją.
Viso projekto metu organizuojamų ciklinių renginių metu į bendras veiklas kviesime visos Lietuvos gyventojus. Laukia daugybė skirtingų pasirodymų: parodos, koncertai, sportiniai ir edukaciniai užsiėmimai, kūrybinės dirbtuvėlės ir net šachmatų turnyras.

Projekto metu organizuojamos veiklos bus tikrai išskirtinės, nes dalyvauti jose kviesime ir neįgaliųjų organizacijas, kurių atstovai ne tik praves specialius edukacinius užsiėmimus mūsų klubo nariams, bet taip pat dalyvaus ir mūsų organizuojamose veiklose.

Jau žengėme pirmąjį žingsnį – kartu pradėjome piešti savo avį!

Jau įvyko du susitikimai su Lietuvos kurčiųjų jaunimo asociacijos atstovais, kurie jaunuosius klubo lankytojus mokė gestų kalbos, pasakojo apie kurčiųjų pojūčių pasaulį bei jų kasdienybėje dažniausiai pasitaikančias kliūtis. Taip pat savo patirtimi pasidalino Lietuvos žmonių su negalia nariai, kurie bendros diskusijos metu papasakojo savo išskirtines istorijas bei motyvavo nebijoti naujų iššūkių (juk viskas yra įmanoma!).

Jau laukiame susitikimo ir su trečiaisiais projekto draugais (Lietuvos specialiosios kūrybos draugija „Guboja”), su kuriais bendrus užsiėmimus turėsime jau balandžio 17 d. Programa laukia tikrai kūrybinga ir įdomi, nes susitikimas prasidės nuo svečių parodomojo „Spalvų orkestro“ koncerto. Vėliau mokytojų vaidmenį perims mūsų klubo nariai, kurie svečius pakvies į linksmą ir energingą šokių pamoką. Ir tai dar ne viskas, nes  laukia dar įdomesnė dalis: kartu keliausime į akademinio piešimo užsiėmimą.

Žingsniuojame toliau!

Jau startavo ir vaikų darbelių maratonas, kurių metu galite pasigrožėti išskirtiniu ir vaizdingu mažųjų kūrybos pasauliu. Paroda jau veikia galerijoje „Arka“, netrukus atsidarys ir Vilniaus centrinėje universalinėje parduotuvėje. Na, o ne už kalnų ir šachmatų turnyras, o po jo ir masinis šokis bei šeimų šventė. Šeimų šventėje pasigrožėti baigiamosiomis projekto emocijomis pasimėgauti kviečiami visi, nes laukia kūrybiniai darbeliai, sportiniai užsiėmimai bei koncertas.

Jau įvykę susitikimai:


1. Pirmasis susitikimas su Lietuvos kurčiųjų jaunimo asociacija

2. Susitikimas su Lietuvos žmonių su negalia sąjungos atstovais

3. Antrasis susitikimas su Lietuvos kurčiųjų jaunimo asociacija

 

 

Mūsų draugai_ (2)