Dailės studija

Dailė – puikus užsiėmimas norintiems kūrybiškai praleisti laiką, lavinti fantaziją, išmokti dailės pagrindų, išbandyti įvairių piešimo bei tapybos technikų ir, svarbiausia, sukurti originalius kūrinius. Studijoje vaikai pieš įvairiomis priemonėmis, susipažins su menininkų kūryba ir patys dalyvaus meniniuose konkursuose.

Piešimo iš natūros žinios padeda praplėsti saviraiškos galimybes, o įvaldyta technika labai praverčia kūryboje.

Taigi, studijoje piešite iš natūros, t.y. išmoksite realistiškai nupiešti, nutapyti įvairius daiktus, natiurmortus, žmones. Įgysite kompozicijos, perspektyvos, proporcijų pagrindus ir perprasite šviesos–tamsos, spalvų maišymo bei derinimo principus. Taip pat bandysime improvizuoti, ieškoti sprendimo, kaip įgytas žinias smagiai ir tikslingai panaudoti savo kūryboje. Užsiėmimuose susipažinsite su įvairių menininkų kūryba bei patys dalyvausite meniniuose konkursuose.

Dailės technologijos
Šioje studijoje laukiami vaikai ir jaunimas, norintys kūrybiškai praleisti laiką, lavinti fantaziją, išmokti dailės pagrindų, išbandyti įvairių piešimo bei tapybos technikų, susipažinti su garsių menininkų kūryba.

Užsiėmimuose laukiame 7–12 metų jaunuolių.

Užsiėmimai vyksta antradieniais
arba
ketvirtadieniais 15:00 – 16:40 val.
Tvarkaraštis
Akademinis piešimas ir tapyba
Į šią studiją kviečiami tiek pradedantieji, tiek pažengę dailininkai, mėgstantys realistiškai piešti, tapyti įvairius daiktus, natiurmortus, žmones.
Studijoje mokysimės kompozicijos, perspektyvos taisyklių, formos bei medžiagiškumo perteikimo, taip pat šviesotamsos, spalvų maišymo bei derinimo principų.

Į piešimo ir tapybos studiją kviečiami visi norintys nuo 12 iki 29 metų.

Užsiėmimai vyksta pirmadieniais 16:00-17:45, antradieniais ir ketvirtadieniais 17:00 – 18:40.

Tvarkaraštis

Vadovė

Vaida Andrašiūnaitė
Registracija