Augustė Riklikaitė

 

Augustė Riklikaitė – Vilniaus universiteto studentė, ilgametė VU aerobinės gimnastikos rinktinės narė, Tarptautinio studentų aerobinės gimnastikos čempionato prizininkė, VU Rektoriaus Taurės gimnastikos varžybų organizatorė bei dalyvė.

Profesionalus sportas Augustę lydi nuo mažens. Sportinė karjera, trukusi 12 metų, prasidėjo nuo grakščiausiu sportu tituluojamos meninės gimnastikos. Lankstumo, akrobatikos, koordinacijos bei choreografijos įgūdžiai paskatino ir toliau tobulėti sportinėje veikloje: trejus metus tęsė pasirodymus varžybų arenose, kaip palaikymo komandos šokėja. Įstojus į Vilniaus universitetą, Augustė buvo priimta į aerobinės gimnastikos rinktinę ir nuo 2014 metų sėkmingai dalyvauja olimpiniuose studentų sporto festivaliuose, aerobinės gimnastikos čempionatuose ir turnyruose.

Augustė gimnastikos studijos vadove dirba tik pirmus metus, bet noriai semiasi patirties iš kolegų bei savo pačios mokytojų. Jauniems gimnastams trenerė yra reikli, sąžininga, nuoširdi ir supratinga: „Džiaugiuosi galėdama ugdyti jaunų žmonių pasitikėjimą savimi, motyvuoti juos net ir mažyčiais pasiekimais po kurių, treniruotės pabaigoje, mes kiekvienas sau lyg čempionai“.