Anglų kalba

Kalbos mokymasis dažnai yra suvokiamas kaip nuobodus, savarankiškas, ilgalaikis triūsas. Šį mitą stengiuosi sugriauti, ragindama mokinius kitaip pažvelgti į šį kupiną beribio kūrybiškumo, neaprėpiamų žinių bei pergalingų asmeninių atradimų procesą. Žaisdami, garsais ir vaizdais, pasakojimais ir vaidinimais (porose, grupėse ar individualiai) įgysime kalbinių, tarpkultūrinių ar sociokultūrinių gebėjimų, kurie labai pravers asmeniniame ar akademiniame gyvenime. Pasinerk į mūsų šiltą, energingą bei draugišką tobulėjimo atmosferą, kurioje išmoksime nebebijoti gramatikos užduočių ar viešo kalbėjimo, nuolat pramogausime padedami vieni kitiems laisvai komunikuoti anglų kalba.

 

Karantino laikotarpiu vadovė Angelė dirba įprastu grafiku.  Užduotys ir mokomoji medžiaga siunčiamos elektroniniu paštu.

Nuotolinių užsiėmimų užduotis rasite čia

 

6-7 m. grupė
Mokysimės pagrindinių anglų kalbos žodžių (gyvūnai, kūno dalys, šeimos nariai, emocijos ir t.t.) pasitelkdami judesį, šokį ir teatro elementus.
Tvarkaraštis
8-10 m. ir 11-12 m. grupės
Programa orientuota į anglų kalbos žodyno plėtimą ir kalbėjimo baimės nugalėjimą. Užsiėmimų metu kursime savo unikalų ALIAS English žaidimą, kurį žaisdami mokysimės apibūdinti žodžius ir formuoti sakinius.
Tvarkaraštis
13-15 m. grupė
Mokysimės anglų kalbos žaisdami vaidmenų žaidimus, pasitelkdami teatrą ir muziką, žiūrėdami filmus, diskutuodami apie įvairias jaunimo aktualijas (sportas, filmai, kelionės, mokykla ir t.t.)
Tvarkaraštis
15-18 m. grupė
Užsiėmimai skirti pažengusiems anglų kalbos vartotojams. Kartu su klubo tarptautiniais savanoriais diskutuosime įvairiomis jaunimui aktualiomis temomis, rengdami projektus ir pristatymus mokysimės viešojo kalbėjimo paslapčių.
Tvarkaraštis

Vadovai

Eglė Maksimovaitė
Angelė Ambrazaitė
Registracija