Akrobatinė gimnastika

Akrobatinė gimnastika  tai yra gimnastikos rūšis, kuri reikalauja ypatingo balanso, judrumo ir koordinacijos.  Akrobatikos elementai naudojami ne tik  įvairiose sporto šakose, bet ir meno srityse: teatre, šokyje, cirke, pramoginiuose renginiuose ir kt.

Gimnastikos mokymas prasideda nuo nesudėtingų pratimų, kuriuos lengvai gali atlikti bet kuris vaikas. Šie pratimai sudaro sudėtingesnių pratimų pagrindą. Užsiėmimų metu stiprinsime visas raumenų grupes, lavinsime judesių koordinaciją, kūno lankstumą bei plastiškumą. Kaip rodo praktika, gimnastika teigiamai veikia vaiko protinį vystymąsi,  gerina atmintį, greitina mąstymą ir sumanumą, spartina intelekto vystymąsi. Treniruočių metu vaikas išmoks pagrindinių gimnastikos elementų, laikyti pusiausvyrą, atlikti įvairias stovėsenas. Užsiimant  akrobatine gimnastika yra mažesnė tikimybė patirti traumų kasdieniame gyvenime bei lengviau pasiekti rezultatų užsiimant bet kokiu kitu sportu.

Teigiama emocinė aplinka, įvairūs darbo metodai ugdys pasitikėjimą savimi, komandinio darbo įgūdžius bei kūrybiškumą. Kartu ruošime choreografines akrobatinės gimnastikos kompozicijas, lavinančias vaikų  muzikalumą ir  artistiškumą.

 

Renkamos 4–6 metų ir 7–10 metų vaikų grupės.

 

Jekaterina Batiševa-Djačenko
Registracija