Tvarkaraštis

 

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
14.00
Gatvės šokiai
7-9 m. Šv.Kristoforo prog.
14.00
14.45
G. Jašmantaitė

Gimnastika
7-10 m.
14.00
15.00
J. Paliulionytė
Kūrybiniai tyrinėjimai
7-10 m.
14.00
14.45
F. Anulytė

Saviugda
Kūrybiniai tyrinėjimai 7-12 m.
14.00
14.45
F. Anulytė
Gimnastika
7-9 m.
14.00
15.00
J. Paliulionytė

Keramika
7-9 m.
14.00
16.00
J. Šimukonienė

Anglų kalba
11-12 m.
15.00
16.00
A. Ambrazaitė

Gatvės šokiai
8-11 m.
15.00
16.00
M. Kaščiukienė

Gitaros studija
7-9 m.
15.00
16.00
S. Stankevičius

Šiuolaikinis šokis
7-9 m.
15.00
16.00
K. Miškinytė-Juškienė
Gatvės šokiai
7-9 m. Šatrijoje
14.00
14.45
G. Jašmantaitė

Kūrybiniai tyrinėjimai
7-10 m.
14.00
14.45
F. Anulytė

Saviugda
Kūrybiniai tyrinėjimai 7-12 m.
14.00
14.45
F. Anulytė
Keramika
7-9 m.
14.00
16.00
E. Butkuvienė

Anglų kalba
11-12 m.
15.00
16.00
A. Ambrazaitė

Breikas
7-9 m.
15.00
16.00
S. Gavėnas

Gimnastika
10-13 m.
15.00
16.00
A. Riklikaitė
15.00
Gatvės šokiai
8-11 m.
15.00
16.00
M. Kaščiukienė

Gimnastika
10-13 m.
15.00
16.00
A. Riklikaitė

Gitaros studija
7-9 m.
15.00
16.00
S. Stankevičius

Šiuolaikinis šokis
7-9 m.
15.00
16.00
K. Miškinytė-Juškienė

Dailės studija
7-12 m.
15.00
17.00
V. Andrašiūnaitė

Dziudo
7-9 m.
16.00
17.00
G. Litvinko

Gatvės šokiai
11-14 m.
16.00
17.00
M. Kaščiukienė

Gitaros studija
10-12 m.
16.00
17.00
S. Stankevičius

Šiuolaikinis šokis
10-13 m.
16.00
17.00
K. Miškinytė-Juškienė
Anglų kalba
9-11 m.
15.00
16.00
Alla ir Luise

Gatvės šokiai
7-10 m.
15.00
16.00
G. Jašmantaitė

Gimnastika
7-9 m.
15.00
16.00
L. Sekmokaitė

Dailės studija
7-12 m.
15.00
17.00
V. Andrašiūnaitė

Kūrybiniai tyrinėjimai
7-9 m. Senvagės gimnazija
15.15
16.00
F. Anulytė

Gatvės šokiai
10-13 m.
16.00
17.00
G. Jašmantaitė

Šou šokiai
9-11 m.
16.00
17.00
M. Kliamko

Vokalo studijos
10-13 m.
16.00
17.00
M. Bacytė

Saviugda
Sėkmės laboratorija nuo 14 m. Grupė formuojama
16.00
18.00
F. Anulytė

Gimnastika
7-9 m.
16.30
18.00
L. Sekmokaitė

Anglų kalba
13-14 m.
17.00
18.00
A. Ambrazaitė

Capoeira
8-13 m.
17.00
18.00
S. Spiridonov

Šou šokiai
10-12 m.
17.00
18.00
M. Kliamko

Vokalo studijos
4-6 m.
17.00
18.00
M. Bacytė

Dailės studija
Akademinis piešimas 12-19 m.
17.15
19.15
V. Andrašiūnaitė

Gimnastika
6-8 m.
18.00
19.00
L. Sekmokaitė

Šachmatai
8-10 m.
18.00
19.00
V. Janulionis

Šou šokiai
6-8 m.
18.00
19.00
M. Kliamko

Šou šokiai
14-17 m.
18.00
19.30
M. Zhdanova

Gimnastika
6-8 m.
19.00
20.00
L.. Sekmokaitė

Gitaros studija
12-16 m.
19.00
20.00
A. Lukaševičius

Šachmatai
10-13 m.
19.00
20.00
V. Janulionis

Šou šokiai
17-25 m.
19.30
21.00
M. Zhdanova

Gitaros studija
16-25 m.
20.00
21.00
A. Lukaševičius
Anglų kalba
9-11 m.
15.00
16.00
Alla ir Luise

Gatvės šokiai
7-10 m.
15.00
16.00
G. Jašmantaitė

Gimnastika
7-9 m.
15.00
16.00
L. Sekmokaitė

Dailės studija
7-12 m.
15.00
17.00
V. Andrašiūnaitė

Kūrybiniai tyrinėjimai
7-9 m. Senvagės gimnazija
15.15
16.00
F. Anulytė

Gatvės šokiai
10-13 m.
16.00
17.00
G. Jašmantaitė

Šou šokiai
9-11 m.
16.00
17.00
M. Kliamko

Vokalo studijos
10-13 m.
16.00
17.00
M. Bacytė

Gimnastika
7-9 m.
16.30
18.00
L. Sekmokaitė

Anglų kalba
13-14 m.
17.00
18.00
A. Ambrazaitė

Capoeira
8-13 m.
17.00
18.00
S. Spiridonov

Šou šokiai
10-12 m.
17.00
18.00
M. Kliamko

Vokalo studijos
4-6 m.
17.00
18.00
M. Bacytė

Dailės studija
Akademinis piešimas 12-19 m.
17.15
19.15
V. Andrašiūnaitė

Gimnastika
6-8 m.
18.00
19.00
L. Sekmokaitė

Šachmatai
8-10 m.
18.00
19.00
V. Janulionis

Šou šokiai
6-8 m.
18.00
19.00
M. Kliamko

Šou šokiai
14-17 m.
18.00
19.30
M. Zhdanova

Gimnastika
6-8 m.
19.00
20.00
L. Sekmokaitė

Gitaros studija
12-16 m.
19.00
20.00
A. Lukaševičius

Šachmatai
10-13 m.
19.00
20.00
V. Janulionis

Šou šokiai
17-25 m.
19.30
21.00
M. Zhdanova

Gitaros studija
16-25 m.
20.00
21.00
A. Lukaševičius
16.00
Gatvės šokiai
11-14 m.
16.00
17.00
M. Kaščiukienė

Gitaros studija
10-12 m.
16.00
17.00
S. Stankevičius

Teatras
9-15 m.
16.00
17.00
M. Mičiulytė

Šiuolaikinis šokis
10-13 m.
16.00
17.00
K. Miškinytė-Juškienė

Keramika
10-13 m.
16.00
18.00
J. Šimukonienė

Gatvės šokiai
12-15 m.
17.00
18.00
E. Pilkauskaitė

Šiuolaikinis šokis
4-6 m.
17.00
18.00
K. Miškinytė-Juškienė

Lietuvių kalba
7-10 m.
17.15
18.15
D. Burbienė

Gatvės šokiai
15-19 m.
18.00
19.00
E. Pilkauskaitė

Gimnastika
4-6 m.
18.00
19.00
J. Batiševa-Djačenko

Karate
5-9 m.
18.00
19.00
D. Samulis

Keramika
4-6 m.
18.00
19.00
J. Šimukonienė

Mažoji akademija
Keramikos pradmenys
18.00
19.00
J. Šimukonienė

Fotografija
nuo 15 m.
18.00
20.00
V. Zemkauskaitė

Gitaros studija
8-11 m.
18.00
20.00
B. Iskakov

Gimnastika
7-10 m.
19.00
20.00
J. Batiševa-Djačenko

Karate
10-12 m.
19.00
20.00
D. Samulis

Šiuolaikinis šokis
nuo 14 m.
19.00
20.30
E. Dūdaitė

Lindy Hop
16-29 m.
20.00
21.00
J. Batiševa-Djačenko

Joga
nuo 14 m.
20.00
21.30
Breikas
10-14 m.
16.00
17.00
S. Gavėnas

Dziudo
7-9 m.
16.00
17.00
G. Litvinko

Karate
10-12 m.
16.00
17.00
D. Samulis

Keramika
10-13 m.
16.00
18.00
E. Butkuvienė

Vokalo studijos
nuo 12 m.
16.00
18.00
O. Zubavičiūtė

Dziudo
10-13 m.
17.00
18.00
G. Litvinko

Gimnastika
4-6 m.
17.00
18.00
J. Batiševa-Djačenko

Karate
5-9 m.
17.00
18.00
D. Samulis

Teatras
9-15 m.
17.00
19.00
M. Mičiulytė

Gimnastika
4-6 m.
18.00
19.00
J. Batiševa-Djačenko
17.00
Breikas
7-9 m.
17.00
18.00
S. Gavėnas

Dziudo
10-13 m.
17.00
18.00
G. Litvinko

Gitaros studija
Ukulėlė 8-16 m.
17.00
18.00
S. Stankevičius

Šiuolaikinis šokis
4-6 m.
17.00
18.00
K. Miškinytė-Juškienė

Fotografija
12-14 m.
17.00
19.00
V. Zemkauskaitė

Lietuvių kalba
7-10 m.
17.15
18.15
D. Burbienė

Mažoji akademija
Dailės pradmenys
17.15
18.15
V. Andrašiūnaitė

Breikas
10-14 m.
18.00
19.00
S. Gavėnas

Gatvės šokiai
12-15 m.
18.00
19.00
E. Pilkauskaitė

Gimnastika
4-6 m.
18.00
19.00
J. Batiševa-Djačenko

Gitaros studija
12-19 m.
18.00
20.00
S. Stankevičius

Gatvės šokiai
15-19 m.
19.00
20.00
E. Pilkauskaitė

Gimnastika
7-10 m.
19.00
20.00
J. Batiševa-Djačenko

Šiuolaikinis šokis
nuo 14 m.
19.00
20.30
E. Dūdaitė

Lindy Hop
16-29 m.
20.00
21.00
J. Batiševa-Djačenko
18.00
19.00
20.00
21.00

Pirmadienis

  • Gatvės šokiai
    14.00 - 14.45
  • Gimnastika
    14.00 - 15.00
  • Gatvės šokiai
    15.00 - 16.00
  • Gimnastika
    15.00 - 16.00
  • Gitaros studija
    15.00 - 16.00
  • Šiuolaikinis šokis
    15.00 - 16.00
  • Dailės studija
    15.00 - 17.00
  • Dziudo
    16.00 - 17.00
  • Gatvės šokiai
    16.00 - 17.00
  • Gitaros studija
    16.00 - 17.00
  • Šiuolaikinis šokis
    16.00 - 17.00
  • Breikas
    17.00 - 18.00
  • Dziudo
    17.00 - 18.00
  • Gitaros studija
    17.00 - 18.00
  • Šiuolaikinis šokis
    17.00 - 18.00
  • Fotografija
    17.00 - 19.00
  • Lietuvių kalba
    17.15 - 18.15
  • Mažoji akademija
    17.15 - 18.15
  • Breikas
    18.00 - 19.00
  • Gatvės šokiai
    18.00 - 19.00
  • Gimnastika
    18.00 - 19.00
  • Gitaros studija
    18.00 - 20.00
  • Gatvės šokiai
    19.00 - 20.00
  • Gimnastika
    19.00 - 20.00
  • Šiuolaikinis šokis
    19.00 - 20.30
  • Lindy Hop
    20.00 - 21.00

Antradienis

Trečiadienis

  • Gimnastika
    14.00 - 15.00
  • Keramika
    14.00 - 16.00
  • Anglų kalba
    15.00 - 16.00
  • Gatvės šokiai
    15.00 - 16.00
  • Gitaros studija
    15.00 - 16.00
  • Šiuolaikinis šokis
    15.00 - 16.00
  • Gatvės šokiai
    16.00 - 17.00
  • Gitaros studija
    16.00 - 17.00
  • Teatras
    16.00 - 17.00
  • Šiuolaikinis šokis
    16.00 - 17.00
  • Keramika
    16.00 - 18.00
  • Gatvės šokiai
    17.00 - 18.00
  • Šiuolaikinis šokis
    17.00 - 18.00
  • Lietuvių kalba
    17.15 - 18.15
  • Gatvės šokiai
    18.00 - 19.00
  • Gimnastika
    18.00 - 19.00
  • Karate
    18.00 - 19.00
  • Keramika
    18.00 - 19.00
  • Mažoji akademija
    18.00 - 19.00
  • Fotografija
    18.00 - 20.00
  • Gitaros studija
    18.00 - 20.00
  • Gimnastika
    19.00 - 20.00
  • Karate
    19.00 - 20.00
  • Šiuolaikinis šokis
    19.00 - 20.30
  • Lindy Hop
    20.00 - 21.00
  • Joga
    20.00 - 21.30

Ketvirtadienis

Penktadienis

  • Keramika
    14.00 - 16.00
  • Anglų kalba
    15.00 - 16.00
  • Breikas
    15.00 - 16.00
  • Gimnastika
    15.00 - 16.00
  • Breikas
    16.00 - 17.00
  • Dziudo
    16.00 - 17.00
  • Karate
    16.00 - 17.00
  • Keramika
    16.00 - 18.00
  • Vokalo studijos
    16.00 - 18.00
  • Dziudo
    17.00 - 18.00
  • Gimnastika
    17.00 - 18.00
  • Karate
    17.00 - 18.00
  • Teatras
    17.00 - 19.00
  • Gimnastika
    18.00 - 19.00
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
16.00
Šou šokiai
9-11 m.
16.00
17.00
M. Kliamko
Šou šokiai
9-11 m.
16.00
17.00
M. Kliamko
17.00
Šou šokiai
10-12 m.
17.00
18.00
M. Kliamko
Šou šokiai
10-12 m.
17.00
18.00
M. Kliamko
18.00
Šou šokiai
6-8 m.
18.00
19.00
M. Kliamko

Šou šokiai
14-17 m.
18.00
19.30
M. Zhdanova

Šou šokiai
17-25 m.
19.30
21.00
M. Zhdanova
Šou šokiai
6-8 m.
18.00
19.00
M. Kliamko

Šou šokiai
14-17 m.
18.00
19.30
M. Zhdanova

Šou šokiai
17-25 m.
19.30
21.00
M. Zhdanova
19.00
20.00

Antradienis

Ketvirtadienis

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
14.00
Gatvės šokiai
7-9 m. Šv.Kristoforo prog.
14.00
14.45
G. Jašmantaitė
Gatvės šokiai
7-9 m. Šatrijoje
14.00
14.45
G. Jašmantaitė
15.00
Gatvės šokiai
8-11 m.
15.00
16.00
M. Kaščiukienė
Gatvės šokiai
7-10 m.
15.00
16.00
G. Jašmantaitė
Gatvės šokiai
8-11 m.
15.00
16.00
M. Kaščiukienė
Gatvės šokiai
7-10 m.
15.00
16.00
G. Jašmantaitė
16.00
Gatvės šokiai
11-14 m.
16.00
17.00
M. Kaščiukienė
Gatvės šokiai
10-13 m.
16.00
17.00
G. Jašmantaitė
Gatvės šokiai
11-14 m.
16.00
17.00
M. Kaščiukienė
Gatvės šokiai
10-13 m.
16.00
17.00
G. Jašmantaitė
17.00
Gatvės šokiai
12-15 m.
17.00
18.00
E. Pilkauskaitė
18.00
Gatvės šokiai
12-15 m.
18.00
19.00
E. Pilkauskaitė
Gatvės šokiai
15-19 m.
18.00
19.00
E. Pilkauskaitė
19.00
Gatvės šokiai
15-19 m.
19.00
20.00
E. Pilkauskaitė

Pirmadienis

  • Gatvės šokiai
    14.00 - 14.45
  • Gatvės šokiai
    15.00 - 16.00
  • Gatvės šokiai
    16.00 - 17.00
  • Gatvės šokiai
    18.00 - 19.00
  • Gatvės šokiai
    19.00 - 20.00

Antradienis

  • Gatvės šokiai
    15.00 - 16.00
  • Gatvės šokiai
    16.00 - 17.00

Trečiadienis

  • Gatvės šokiai
    15.00 - 16.00
  • Gatvės šokiai
    16.00 - 17.00
  • Gatvės šokiai
    17.00 - 18.00
  • Gatvės šokiai
    18.00 - 19.00

Ketvirtadienis

  • Gatvės šokiai
    14.00 - 14.45
  • Gatvės šokiai
    15.00 - 16.00
  • Gatvės šokiai
    16.00 - 17.00
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
15.00
Breikas
7-9 m.
15.00
16.00
S. Gavėnas
16.00
Breikas
10-14 m.
16.00
17.00
S. Gavėnas
17.00
Breikas
7-9 m.
17.00
18.00
S. Gavėnas
18.00
Breikas
10-14 m.
18.00
19.00
S. Gavėnas

Pirmadienis

Penktadienis

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
15.00
Šiuolaikinis šokis
7-9 m.
15.00
16.00
K. Miškinytė-Juškienė
Šiuolaikinis šokis
7-9 m.
15.00
16.00
K. Miškinytė-Juškienė
16.00
Šiuolaikinis šokis
10-13 m.
16.00
17.00
K. Miškinytė-Juškienė
Šiuolaikinis šokis
10-13 m.
16.00
17.00
K. Miškinytė-Juškienė
17.00
Šiuolaikinis šokis
4-6 m.
17.00
18.00
K. Miškinytė-Juškienė
Šiuolaikinis šokis
4-6 m.
17.00
18.00
K. Miškinytė-Juškienė
18.00
19.00
Šiuolaikinis šokis
nuo 14 m.
19.00
20.30
E. Dūdaitė
Šiuolaikinis šokis
nuo 14 m.
19.00
20.30
E. Dūdaitė
20.00

Pirmadienis

  • Šiuolaikinis šokis
    15.00 - 16.00
  • Šiuolaikinis šokis
    16.00 - 17.00
  • Šiuolaikinis šokis
    17.00 - 18.00
  • Šiuolaikinis šokis
    19.00 - 20.30

Trečiadienis

  • Šiuolaikinis šokis
    15.00 - 16.00
  • Šiuolaikinis šokis
    16.00 - 17.00
  • Šiuolaikinis šokis
    17.00 - 18.00
  • Šiuolaikinis šokis
    19.00 - 20.30
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
20.00
Lindy Hop
16-29 m.
20.00
21.00
J. Batiševa-Djačenko
Lindy Hop
16-29 m.
20.00
21.00
J. Batiševa-Djačenko

Pirmadienis

  • Lindy Hop
    20.00 - 21.00

Trečiadienis

  • Lindy Hop
    20.00 - 21.00
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
17.00
Capoeira
8-13 m.
17.00
18.00
S. Spiridonov
Capoeira
8-13 m.
17.00
18.00
S. Spiridonov

Antradienis

Ketvirtadienis

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
16.00
Dziudo
7-9 m.
16.00
17.00
G. Litvinko
Dziudo
7-9 m.
16.00
17.00
G. Litvinko
17.00
Dziudo
10-13 m.
17.00
18.00
G. Litvinko
Dziudo
10-13 m.
17.00
18.00
G. Litvinko

Pirmadienis

  • Dziudo
    16.00 - 17.00
  • Dziudo
    17.00 - 18.00

Penktadienis

  • Dziudo
    16.00 - 17.00
  • Dziudo
    17.00 - 18.00
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
16.00
Karate
10-12 m.
16.00
17.00
D. Samulis
17.00
Karate
5-9 m.
17.00
18.00
D. Samulis
18.00
Karate
5-9 m.
18.00
19.00
D. Samulis
19.00
Karate
10-12 m.
19.00
20.00
D. Samulis

Trečiadienis

  • Karate
    18.00 - 19.00
  • Karate
    19.00 - 20.00

Penktadienis

  • Karate
    16.00 - 17.00
  • Karate
    17.00 - 18.00
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
14.00
Gimnastika
7-10 m.
14.00
15.00
J. Paliulionytė
Gimnastika
7-9 m.
14.00
15.00
J. Paliulionytė
15.00
Gimnastika
10-13 m.
15.00
16.00
A. Riklikaitė
Gimnastika
7-9 m.
15.00
16.00
L. Sekmokaitė
Gimnastika
7-9 m.
15.00
16.00
L. Sekmokaitė
Gimnastika
10-13 m.
15.00
16.00
A. Riklikaitė
16.00
Gimnastika
7-9 m.
16.30
18.00
L. Sekmokaitė
Gimnastika
7-9 m.
16.30
18.00
L. Sekmokaitė
17.00
Gimnastika
4-6 m.
17.00
18.00
J. Batiševa-Djačenko
18.00
Gimnastika
4-6 m.
18.00
19.00
J. Batiševa-Djačenko
Gimnastika
6-8 m.
18.00
19.00
L. Sekmokaitė
Gimnastika
4-6 m.
18.00
19.00
J. Batiševa-Djačenko
Gimnastika
6-8 m.
18.00
19.00
L. Sekmokaitė
Gimnastika
4-6 m.
18.00
19.00
J. Batiševa-Djačenko
19.00
Gimnastika
7-10 m.
19.00
20.00
J. Batiševa-Djačenko
Gimnastika
6-8 m.
19.00
20.00
L.. Sekmokaitė
Gimnastika
7-10 m.
19.00
20.00
J. Batiševa-Djačenko
Gimnastika
6-8 m.
19.00
20.00
L. Sekmokaitė

Pirmadienis

  • Gimnastika
    14.00 - 15.00
  • Gimnastika
    15.00 - 16.00
  • Gimnastika
    18.00 - 19.00
  • Gimnastika
    19.00 - 20.00

Antradienis

  • Gimnastika
    15.00 - 16.00
  • Gimnastika
    16.30 - 18.00
  • Gimnastika
    18.00 - 19.00
  • Gimnastika
    19.00 - 20.00

Trečiadienis

  • Gimnastika
    14.00 - 15.00
  • Gimnastika
    18.00 - 19.00
  • Gimnastika
    19.00 - 20.00

Ketvirtadienis

  • Gimnastika
    15.00 - 16.00
  • Gimnastika
    16.30 - 18.00
  • Gimnastika
    18.00 - 19.00
  • Gimnastika
    19.00 - 20.00

Penktadienis

  • Gimnastika
    15.00 - 16.00
  • Gimnastika
    17.00 - 18.00
  • Gimnastika
    18.00 - 19.00
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
18.00
Šachmatai
8-10 m.
18.00
19.00
V. Janulionis
Šachmatai
8-10 m.
18.00
19.00
V. Janulionis
19.00
Šachmatai
10-13 m.
19.00
20.00
V. Janulionis
Šachmatai
10-13 m.
19.00
20.00
V. Janulionis

Antradienis

  • Šachmatai
    18.00 - 19.00
  • Šachmatai
    19.00 - 20.00

Ketvirtadienis

  • Šachmatai
    18.00 - 19.00
  • Šachmatai
    19.00 - 20.00
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
20.00
Joga
nuo 14 m.
20.00
21.30
21.00

Trečiadienis

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
16.00
Teatras
9-15 m.
16.00
17.00
M. Mičiulytė
17.00
Teatras
9-15 m.
17.00
19.00
M. Mičiulytė
18.00

Trečiadienis

  • Teatras
    16.00 - 17.00

Penktadienis

  • Teatras
    17.00 - 19.00
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
16.00
Vokalo studijos
10-13 m.
16.00
17.00
M. Bacytė
Vokalo studijos
10-13 m.
16.00
17.00
M. Bacytė
Vokalo studijos
nuo 12 m.
16.00
18.00
O. Zubavičiūtė
17.00
Vokalo studijos
4-6 m.
17.00
18.00
M. Bacytė
Vokalo studijos
4-6 m.
17.00
18.00
M. Bacytė

Antradienis

Ketvirtadienis

Penktadienis

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
15.00
Gitaros studija
7-9 m.
15.00
16.00
S. Stankevičius
Gitaros studija
7-9 m.
15.00
16.00
S. Stankevičius
16.00
Gitaros studija
10-12 m.
16.00
17.00
S. Stankevičius
Gitaros studija
10-12 m.
16.00
17.00
S. Stankevičius
17.00
Gitaros studija
Ukulėlė 8-16 m.
17.00
18.00
S. Stankevičius
18.00
Gitaros studija
12-19 m.
18.00
20.00
S. Stankevičius
Gitaros studija
8-11 m.
18.00
20.00
B. Iskakov
19.00
Gitaros studija
12-16 m.
19.00
20.00
A. Lukaševičius
Gitaros studija
12-16 m.
19.00
20.00
A. Lukaševičius
20.00
Gitaros studija
16-25 m.
20.00
21.00
A. Lukaševičius
Gitaros studija
16-25 m.
20.00
21.00
A. Lukaševičius

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
14.00
Kūrybiniai tyrinėjimai
7-10 m.
14.00
14.45
F. Anulytė
Kūrybiniai tyrinėjimai
7-10 m.
14.00
14.45
F. Anulytė
15.00
Kūrybiniai tyrinėjimai
7-9 m. Senvagės gimnazija
15.15
16.00
F. Anulytė
Kūrybiniai tyrinėjimai
7-9 m. Senvagės gimnazija
15.15
16.00
F. Anulytė

Antradienis

Ketvirtadienis

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
15.00
Dailės studija
7-12 m.
15.00
17.00
V. Andrašiūnaitė
Dailės studija
7-12 m.
15.00
17.00
V. Andrašiūnaitė
Dailės studija
7-12 m.
15.00
17.00
V. Andrašiūnaitė
16.00
17.00
Dailės studija
Akademinis piešimas 12-19 m.
17.15
19.15
V. Andrašiūnaitė
Dailės studija
Akademinis piešimas 12-19 m.
17.15
19.15
V. Andrašiūnaitė
18.00
19.00

Pirmadienis

  • Dailės studija
    15.00 - 17.00

Antradienis

  • Dailės studija
    15.00 - 17.00
  • Dailės studija
    17.15 - 19.15

Ketvirtadienis

  • Dailės studija
    15.00 - 17.00
  • Dailės studija
    17.15 - 19.15
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
14.00
Keramika
7-9 m.
14.00
16.00
J. Šimukonienė
Keramika
7-9 m.
14.00
16.00
E. Butkuvienė
15.00
16.00
Keramika
10-13 m.
16.00
18.00
J. Šimukonienė
Keramika
10-13 m.
16.00
18.00
E. Butkuvienė
17.00
18.00
Keramika
4-6 m.
18.00
19.00
J. Šimukonienė

Trečiadienis

  • Keramika
    14.00 - 16.00
  • Keramika
    16.00 - 18.00
  • Keramika
    18.00 - 19.00

Penktadienis

  • Keramika
    14.00 - 16.00
  • Keramika
    16.00 - 18.00
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
17.00
Fotografija
12-14 m.
17.00
19.00
V. Zemkauskaitė
18.00
Fotografija
nuo 15 m.
18.00
20.00
V. Zemkauskaitė
19.00

Pirmadienis

Trečiadienis

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
15.00
Anglų kalba
9-11 m.
15.00
16.00
Alla ir Luise
Anglų kalba
11-12 m.
15.00
16.00
A. Ambrazaitė
Anglų kalba
9-11 m.
15.00
16.00
Alla ir Luise
Anglų kalba
11-12 m.
15.00
16.00
A. Ambrazaitė
16.00
17.00
Anglų kalba
13-14 m.
17.00
18.00
A. Ambrazaitė
Anglų kalba
13-14 m.
17.00
18.00
A. Ambrazaitė

Antradienis

  • Anglų kalba
    15.00 - 16.00
  • Anglų kalba
    17.00 - 18.00

Trečiadienis

  • Anglų kalba
    15.00 - 16.00

Ketvirtadienis

  • Anglų kalba
    15.00 - 16.00
  • Anglų kalba
    17.00 - 18.00

Penktadienis

  • Anglų kalba
    15.00 - 16.00
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
17.00
Lietuvių kalba
7-10 m.
17.15
18.15
D. Burbienė
Lietuvių kalba
7-10 m.
17.15
18.15
D. Burbienė
18.00

Pirmadienis

Trečiadienis

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
17.00
Mažoji akademija
Dailės pradmenys
17.15
18.15
V. Andrašiūnaitė
18.00
Mažoji akademija
Keramikos pradmenys
18.00
19.00
J. Šimukonienė

Pirmadienis

Trečiadienis

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
14.00
Saviugda
Kūrybiniai tyrinėjimai 7-12 m.
14.00
14.45
F. Anulytė
Saviugda
Kūrybiniai tyrinėjimai 7-12 m.
14.00
14.45
F. Anulytė
15.00
16.00
Saviugda
Sėkmės laboratorija nuo 14 m. Grupė formuojama
16.00
18.00
F. Anulytė
17.00

Antradienis

Ketvirtadienis