Tvarkaraštis

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
11.00
Šiuolaikinis šokis
nuo 14 m.
11.00
12.00
E. Dūdaitė

Skruzdėliukų mokylėlė
3-6 m.
11.00
12.30
M. Bacytė R. Cvirka V. Andrašiūnaitė
12.00
13.00
Gimnastika
6-7 m.
13.00
14.00
J. Batiševa-Djačenko
Gimnastika
6-7 m.
13.00
14.00
J. Batiševa-Djačenko
14.00
Gimnastika
7-10 m.
14.00
15.00
J. Batiševa-Djačenko
Gimnastika
7-10 m.
14.00
15.00
L. Sekmokaitė
Gimnastika
8-10 m.
14.00
15.00
J. Batiševa-Djačenko
Gimnastika
7-10 m.
14.00
15.00
L. Sekmokaitė
Keramika
7-9 m.
14.00
16.00
E. Butkuvienė

Breikas
7-9 m.
15.00
16.00
S. Gavėnas

Teatras
8-13 m.
15.00
17.00
P. Liubinas

Breikas
10-14 m.
16.00
17.00
S. Gavėnas

Capoeira
8-13 m.
16.00
17.00
S. Spiridonov

Karate
10-12 m.
16.00
17.00
D. Samulis

Keramika
9-13 m.
16.00
18.00
E. Butkuvienė

Gimnastika
4-6 m.
17.00
18.00
J. Batiševa-Djačenko

Karate
5-9 m.
17.00
18.00
D. Samulis

Šiuolaikinis šokis
nuo 14 m.
17.00
18.00
E. Dūdaitė
15.00
Anglų kalba
8-10 m.
15.00
16.00

Gatvės šokiai
8-10 m.
15.00
16.00
M. Kaščiukienė

Gimnastika
7-9 m.
15.00
16.00
L. Sekmokaitė

Gitaros studija
7-9 m.
15.00
16.00
S. Stankevičius

Mušamųjų studija
7-9 m.
15.00
16.00
D. Razmus

Šiuolaikinis šokis
10-13 m.
15.00
16.00
E. Kančauskaitė

Menų laboratorija
8-13 M.
15.00
17.00
R. Zdanovočienė

Anglų kalba
10-12 m.
16.00
17.00

Ansamblinis dainavimas
11-14 m.
16.00
17.00
R. Švipaitė-Pocė

Gatvės šokiai
10-12 m.
16.00
17.00
M. Kaščiukienė

Gimnastika
9-12 m.
16.00
17.00
L. Sekmokaitė

Gitaros studija
10-12 m.
16.00
17.00
S. Stankevičius

Šiuolaikinis šokis
7-9 m.
16.00
17.00
E. Kančauskaitė
Anglų kalba
9-11 m.
15.00
16.00
K. Balakhtar

Gatvės šokiai
7-10 m.
15.00
16.00
G. Jašmantaitė

Gimnastika
8-12 m.
15.00
16.00
L. Sekmokaitė

Šiuolaikinis šokis
9-13 m.
15.00
16.00
M. Parniauskaitė

Dailės studija
7-12 m.
15.00
17.00
V. Andrašiūnaitė

Anglų kalba
8-9 m.
16.00
17.00
K. Balakhtar

Dziudo
10-13 m.
16.00
17.00
G. Litvinko

Šou šokiai
11-14 m.
16.00
17.00
M. Kliamko

Gatvės šokiai
10-13 m.
16.00
17.00
G. Jašmantaitė

Muzikinės dirbtuvės
9-12 m.
16.00
17.00
M. Bacytė
Anglų kalba
8-10 m.
15.00
16.00

Gatvės šokiai
8-10 m.
15.00
16.00
M. Kaščiukienė

Gimnastika
7-9 m.
15.00
16.00
L. Sekmokaitė

Gitaros studija
7-9 m.
15.00
16.00
S. Stankevičius

Šiuolaikinis šokis
10-13 m.
15.00
16.00
E. Kančauskaitė

Keramika
7-11 m.
15.00
17.00
J. Šimukonienė

Anglų kalba
10-12 m.
16.00
17.00

Ansamblinis dainavimas
11-14 m.
16.00
17.00
R. Švipaitė-Pocė

Gatvės šokiai
10-12 m.
16.00
17.00
M. Kaščiukienė

Gimnastika
9-12 m.
16.00
17.00
L. Sekmokaitė

Gitaros studija
10-12 m.
16.00
17.00
S. Stankevičius

Šiuolaikinis šokis
7-9 m.
16.00
17.00
E. Kančauskaitė
Anglų kalba
9-11 m.
15.00
16.00
K. Balakhtar

Gatvės šokiai
7-10 m.
15.00
16.00
G. Jašmantaitė

Gimnastika
8-12 m.
15.00
16.00
L. Sekmokaitė

Mušamųjų studija
7-9 m.
15.00
16.00
D. Razmus

Šiuolaikinis šokis
9-13 m.
15.00
16.00
M. Parniauskaitė

Dailės studija
7-12 m.
15.00
17.00
V. Andrašiūnaitė

Anglų kalba
8-9 m.
16.00
17.00
K. Balakhtar

Dziudo
10-13 m.
16.00
17.00
G. Litvinko

Šou šokiai
11-14 m.
16.00
17.00
M. Kliamko

Gatvės šokiai
10-13 m.
16.00
17.00
G. Jašmantaitė

Muzikinės dirbtuvės
9-12 m.
16.00
17.00
M. Bacytė
16.00
17.00
Ansamblinis dainavimas
nuo 14 m.
17.00
18.00
R. Švipaitė-Pocė

Capoeira
8-13 m.
17.00
18.00
S. Spiridonov

Šou šokiai
8-9 m.
17.00
18.00
S. Vasiljeva

Gatvės šokiai
12-15 m.
17.00
18.00
E. Pilkauskaitė

Gitaros studija
Ukulėlė 8-16 m.
17.00
18.00
S. Stankevičius

Mažoji akademija
Dailės pradmenys
17.15
18.15
R. Zdanovičienė

Gatvės šokiai
15-19 m.
18.00
19.00
E. Pilkauskaitė

Gimnastika
4-6 m.
18.00
19.00
J. Batiševa-Djačenko

Mažoji akademija
Šokių pradmenys
18.00
19.00

Mušamųjų studija
nuo 11 m.
18.00
19.00
D. Razmus

Fotografija
nuo 13 m.
18.00
20.00
V. Zemkauskaitė

Gitaros studija
12-19 m.
18.00
20.00
S. Stankevičius

Šachmatai
8-12 m.
18.15
19.15
V. Janulionis

Lindy Hop
11-15 m.
19.00
20.00
J. Batiševa-Djačenko
Anglų kalba
11-14 m.
17.00
18.00
K. Balakhtar

Dziudo
7-9 m.
17.00
18.00
G. Litvinko

Šou šokiai
8-9 m.
17.00
18.00
M. Kliamko

Gimnastika
5-6 m.
17.00
18.00
L. Sekmokaitė

Dailės studija
Akademinis piešimas 12-19 m.
17.15
19.15
V. Andrašiūnaitė

Anglų kalba
5-7 m.
18.00
19.00
K. Balakhtar

Šou šokiai
5-7 m.
18.00
19.00
M. Kliamko

Šou šokiai
15-18 m.
18.00
19.00
M. Zhdanova

Gimnastika
6-8 m.
18.00
19.00
L. Sekmokaitė

Mažoji akademija
Anglų k. pradmenys
18.00
19.00
K. Balakhtar

Šou šokiai
17-29 m.
19.00
20.00
M. Zhdanova

Gitaros studija
12-16 m.
19.00
20.00
A. Lukaševičius
Ansamblinis dainavimas
nuo 14 m.
17.00
18.00
R. Švipaitė-Pocė

Breikas
7-9 m.
17.00
18.00
S. Gavėnas

Šou šokiai
8-9 m.
17.00
18.00
S. Vasiljeva

Gatvės šokiai
12-15 m.
17.00
18.00
E. Pilkauskaitė

Keramika
4-6 m.
17.00
18.00
J. Šimukonienė

Mažoji akademija
Keramikos pradmenys
17.00
18.00
J. Šimukonienė

Gitaros studija
8-11 m.
17.00
19.00
B. Iskakov

Breikas
10-14 m.
18.00
19.00
S. Gavėnas

Gatvės šokiai
15-19 m.
18.00
19.00
E. Pilkauskaitė

Karate
5-9 m.
18.00
19.00
D. Samulis

Mušamųjų studija
nuo 11 m.
18.00
19.00
D. Razmus

Šachmatai
8-12 m.
18.15
19.15
V. Janulionis

Karate
10-12 m.
19.00
20.00
D. Samulis

Lindy Hop
11-15 m.
19.00
20.00
J. Batiševa-Djačenko
Anglų kalba
11-14 m.
17.00
18.00
K. Balakhtar

Dziudo
7-9 m.
17.00
18.00
G. Litvinko

Šou šokiai
8-9 m.
17.00
18.00
M.Kliamko

Gimnastika
5-6 m.
17.00
18.00
L. Sekmokaitė

Dailės studija
Akademinis piešimas 12-19 m.
17.15
19.15
V. Andrašiūnaitė

Šou šokiai
5-7 m.
18.00
19.00
M. Kliamko

Šou šokiai
15-18 m.
18.00
19.00
M. Zhdanova

Gimnastika
6-8 m.
18.00
19.00
L. Sekmokaitė

Šou šokiai
17-29 m.
19.00
20.00
M. Zhdanova

Gitaros studija
12-16 m.
19.00
20.00
A. Lukaševičius
18.00
19.00
20.00
Lindy Hop
16-29 m.
20.00
21.30
J. Batiševa-Djačenko
Gitaros studija
16-25 m.
20.00
21.00
A. Lukaševičius

Joga
iki 29 m.
20.00
21.00
L. Mačernienė

Kalanetika
iki 29 m.
20.00
21.00
M. Kaščiukienė
Lindy Hop
16-29 m.
20.00
21.30
J. Batiševa-Djačenko
Gitaros studija
16-25 m.
20.00
21.00
A. Lukaševičius

Joga
iki 29 m.
20.00
21.00
L. Mačernienė

Kalanetika
iki 29 m.
20.00
21.00
M. Kaščiukienė
21.00

Pirmadienis

Antradienis

  • Gimnastika
    14.00 - 15.00
  • Anglų kalba
    15.00 - 16.00
  • Gatvės šokiai
    15.00 - 16.00
  • Gimnastika
    15.00 - 16.00
  • Šiuolaikinis šokis
    15.00 - 16.00
  • Dailės studija
    15.00 - 17.00
  • Anglų kalba
    16.00 - 17.00
  • Dziudo
    16.00 - 17.00
  • Šou šokiai
    16.00 - 17.00
  • Gatvės šokiai
    16.00 - 17.00
  • Muzikinės dirbtuvės
    16.00 - 17.00
  • Anglų kalba
    17.00 - 18.00
  • Dziudo
    17.00 - 18.00
  • Šou šokiai
    17.00 - 18.00
  • Gimnastika
    17.00 - 18.00
  • Dailės studija
    17.15 - 19.15
  • Anglų kalba
    18.00 - 19.00
  • Šou šokiai
    18.00 - 19.00
  • Šou šokiai
    18.00 - 19.00
  • Gimnastika
    18.00 - 19.00
  • Mažoji akademija
    18.00 - 19.00
  • Šou šokiai
    19.00 - 20.00
  • Gitaros studija
    19.00 - 20.00
  • Gitaros studija
    20.00 - 21.00
  • Joga
    20.00 - 21.00
  • Kalanetika
    20.00 - 21.00

Trečiadienis

  • Gimnastika
    13.00 - 14.00
  • Gimnastika
    14.00 - 15.00
  • Anglų kalba
    15.00 - 16.00
  • Gatvės šokiai
    15.00 - 16.00
  • Gimnastika
    15.00 - 16.00
  • Gitaros studija
    15.00 - 16.00
  • Šiuolaikinis šokis
    15.00 - 16.00
  • Keramika
    15.00 - 17.00
  • Anglų kalba
    16.00 - 17.00
  • Ansamblinis dainavimas
    16.00 - 17.00
  • Gatvės šokiai
    16.00 - 17.00
  • Gimnastika
    16.00 - 17.00
  • Gitaros studija
    16.00 - 17.00
  • Šiuolaikinis šokis
    16.00 - 17.00
  • Ansamblinis dainavimas
    17.00 - 18.00
  • Breikas
    17.00 - 18.00
  • Šou šokiai
    17.00 - 18.00
  • Gatvės šokiai
    17.00 - 18.00
  • Keramika
    17.00 - 18.00
  • Mažoji akademija
    17.00 - 18.00
  • Gitaros studija
    17.00 - 19.00
  • Breikas
    18.00 - 19.00
  • Gatvės šokiai
    18.00 - 19.00
  • Karate
    18.00 - 19.00
  • Mušamųjų studija
    18.00 - 19.00
  • Šachmatai
    18.15 - 19.15
  • Karate
    19.00 - 20.00
  • Lindy Hop
    19.00 - 20.00
  • Lindy Hop
    20.00 - 21.30

Ketvirtadienis

  • Gimnastika
    14.00 - 15.00
  • Anglų kalba
    15.00 - 16.00
  • Gatvės šokiai
    15.00 - 16.00
  • Gimnastika
    15.00 - 16.00
  • Mušamųjų studija
    15.00 - 16.00
  • Šiuolaikinis šokis
    15.00 - 16.00
  • Dailės studija
    15.00 - 17.00
  • Anglų kalba
    16.00 - 17.00
  • Dziudo
    16.00 - 17.00
  • Šou šokiai
    16.00 - 17.00
  • Gatvės šokiai
    16.00 - 17.00
  • Muzikinės dirbtuvės
    16.00 - 17.00
  • Anglų kalba
    17.00 - 18.00
  • Dziudo
    17.00 - 18.00
  • Šou šokiai
    17.00 - 18.00
  • Gimnastika
    17.00 - 18.00
  • Dailės studija
    17.15 - 19.15
  • Šou šokiai
    18.00 - 19.00
  • Šou šokiai
    18.00 - 19.00
  • Gimnastika
    18.00 - 19.00
  • Šou šokiai
    19.00 - 20.00
  • Gitaros studija
    19.00 - 20.00
  • Gitaros studija
    20.00 - 21.00
  • Joga
    20.00 - 21.00
  • Kalanetika
    20.00 - 21.00

Penktadienis

  • Keramika
    14.00 - 16.00
  • Breikas
    15.00 - 16.00
  • Teatras
    15.00 - 17.00
  • Breikas
    16.00 - 17.00
  • Capoeira
    16.00 - 17.00
  • Karate
    16.00 - 17.00
  • Keramika
    16.00 - 18.00
  • Gimnastika
    17.00 - 18.00
  • Karate
    17.00 - 18.00
  • Šiuolaikinis šokis
    17.00 - 18.00

Šeštadienis

  • Šiuolaikinis šokis
    11.00 - 12.00
  • Skruzdėliukų mokylėlė
    11.00 - 12.30
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
16.00
Šou šokiai
11-14 m.
16.00
17.00
M. Kliamko
Šou šokiai
11-14 m.
16.00
17.00
M. Kliamko
17.00
Šou šokiai
8-9 m.
17.00
18.00
S. Vasiljeva
Šou šokiai
8-9 m.
17.00
18.00
M. Kliamko
Šou šokiai
8-9 m.
17.00
18.00
S. Vasiljeva
Šou šokiai
8-9 m.
17.00
18.00
M.Kliamko
18.00
Šou šokiai
5-7 m.
18.00
19.00
M. Kliamko

Šou šokiai
15-18 m.
18.00
19.00
M. Zhdanova
Šou šokiai
5-7 m.
18.00
19.00
M. Kliamko

Šou šokiai
15-18 m.
18.00
19.00
M. Zhdanova
19.00
Šou šokiai
17-29 m.
19.00
20.00
M. Zhdanova
Šou šokiai
17-29 m.
19.00
20.00
M. Zhdanova

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
15.00
Gatvės šokiai
8-10 m.
15.00
16.00
M. Kaščiukienė
Gatvės šokiai
7-10 m.
15.00
16.00
G. Jašmantaitė
Gatvės šokiai
8-10 m.
15.00
16.00
M. Kaščiukienė
Gatvės šokiai
7-10 m.
15.00
16.00
G. Jašmantaitė
16.00
Gatvės šokiai
10-12 m.
16.00
17.00
M. Kaščiukienė
Gatvės šokiai
10-13 m.
16.00
17.00
G. Jašmantaitė
Gatvės šokiai
10-12 m.
16.00
17.00
M. Kaščiukienė
Gatvės šokiai
10-13 m.
16.00
17.00
G. Jašmantaitė
17.00
Gatvės šokiai
12-15 m.
17.00
18.00
E. Pilkauskaitė
Gatvės šokiai
12-15 m.
17.00
18.00
E. Pilkauskaitė
18.00
Gatvės šokiai
15-19 m.
18.00
19.00
E. Pilkauskaitė
Gatvės šokiai
15-19 m.
18.00
19.00
E. Pilkauskaitė

Pirmadienis

  • Gatvės šokiai
    15.00 - 16.00
  • Gatvės šokiai
    16.00 - 17.00
  • Gatvės šokiai
    17.00 - 18.00
  • Gatvės šokiai
    18.00 - 19.00

Antradienis

  • Gatvės šokiai
    15.00 - 16.00
  • Gatvės šokiai
    16.00 - 17.00

Trečiadienis

  • Gatvės šokiai
    15.00 - 16.00
  • Gatvės šokiai
    16.00 - 17.00
  • Gatvės šokiai
    17.00 - 18.00
  • Gatvės šokiai
    18.00 - 19.00

Ketvirtadienis

  • Gatvės šokiai
    15.00 - 16.00
  • Gatvės šokiai
    16.00 - 17.00
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
15.00
Breikas
7-9 m.
15.00
16.00
S. Gavėnas
16.00
Breikas
10-14 m.
16.00
17.00
S. Gavėnas
17.00
Breikas
7-9 m.
17.00
18.00
S. Gavėnas
18.00
Breikas
10-14 m.
18.00
19.00
S. Gavėnas

Trečiadienis

Penktadienis

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
11.00
Šiuolaikinis šokis
nuo 14 m.
11.00
12.00
E. Dūdaitė
12.00
13.00
14.00
15.00
Šiuolaikinis šokis
10-13 m.
15.00
16.00
E. Kančauskaitė
Šiuolaikinis šokis
9-13 m.
15.00
16.00
M. Parniauskaitė
Šiuolaikinis šokis
10-13 m.
15.00
16.00
E. Kančauskaitė
Šiuolaikinis šokis
9-13 m.
15.00
16.00
M. Parniauskaitė
16.00
Šiuolaikinis šokis
7-9 m.
16.00
17.00
E. Kančauskaitė
Šiuolaikinis šokis
7-9 m.
16.00
17.00
E. Kančauskaitė
17.00
Šiuolaikinis šokis
nuo 14 m.
17.00
18.00
E. Dūdaitė

Pirmadienis

  • Šiuolaikinis šokis
    15.00 - 16.00
  • Šiuolaikinis šokis
    16.00 - 17.00

Antradienis

  • Šiuolaikinis šokis
    15.00 - 16.00

Trečiadienis

  • Šiuolaikinis šokis
    15.00 - 16.00
  • Šiuolaikinis šokis
    16.00 - 17.00

Ketvirtadienis

  • Šiuolaikinis šokis
    15.00 - 16.00

Penktadienis

  • Šiuolaikinis šokis
    17.00 - 18.00

Šeštadienis

  • Šiuolaikinis šokis
    11.00 - 12.00
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
19.00
Lindy Hop
11-15 m.
19.00
20.00
J. Batiševa-Djačenko
Lindy Hop
11-15 m.
19.00
20.00
J. Batiševa-Djačenko
20.00
Lindy Hop
16-29 m.
20.00
21.30
J. Batiševa-Djačenko
Lindy Hop
16-29 m.
20.00
21.30
J. Batiševa-Djačenko
21.00

Pirmadienis

  • Lindy Hop
    19.00 - 20.00
  • Lindy Hop
    20.00 - 21.30

Trečiadienis

  • Lindy Hop
    19.00 - 20.00
  • Lindy Hop
    20.00 - 21.30
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
16.00
Dziudo
10-13 m.
16.00
17.00
G. Litvinko
Dziudo
10-13 m.
16.00
17.00
G. Litvinko
17.00
Dziudo
7-9 m.
17.00
18.00
G. Litvinko
Dziudo
7-9 m.
17.00
18.00
G. Litvinko

Antradienis

  • Dziudo
    16.00 - 17.00
  • Dziudo
    17.00 - 18.00

Ketvirtadienis

  • Dziudo
    16.00 - 17.00
  • Dziudo
    17.00 - 18.00
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
16.00
Capoeira
8-13 m.
16.00
17.00
S. Spiridonov
17.00
Capoeira
8-13 m.
17.00
18.00
S. Spiridonov

Pirmadienis

Penktadienis

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
16.00
Karate
10-12 m.
16.00
17.00
D. Samulis
17.00
Karate
5-9 m.
17.00
18.00
D. Samulis
18.00
Karate
5-9 m.
18.00
19.00
D. Samulis
19.00
Karate
10-12 m.
19.00
20.00
D. Samulis

Trečiadienis

  • Karate
    18.00 - 19.00
  • Karate
    19.00 - 20.00

Penktadienis

  • Karate
    16.00 - 17.00
  • Karate
    17.00 - 18.00
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
13.00
Gimnastika
6-7 m.
13.00
14.00
J. Batiševa-Djačenko
Gimnastika
6-7 m.
13.00
14.00
J. Batiševa-Djačenko
14.00
Gimnastika
7-10 m.
14.00
15.00
J. Batiševa-Djačenko
Gimnastika
7-10 m.
14.00
15.00
L. Sekmokaitė
Gimnastika
8-10 m.
14.00
15.00
J. Batiševa-Djačenko
Gimnastika
7-10 m.
14.00
15.00
L. Sekmokaitė
15.00
Gimnastika
7-9 m.
15.00
16.00
L. Sekmokaitė
Gimnastika
8-12 m.
15.00
16.00
L. Sekmokaitė
Gimnastika
7-9 m.
15.00
16.00
L. Sekmokaitė
Gimnastika
8-12 m.
15.00
16.00
L. Sekmokaitė
16.00
Gimnastika
9-12 m.
16.00
17.00
L. Sekmokaitė
Gimnastika
9-12 m.
16.00
17.00
L. Sekmokaitė
17.00
Gimnastika
5-6 m.
17.00
18.00
L. Sekmokaitė
Gimnastika
5-6 m.
17.00
18.00
L. Sekmokaitė
Gimnastika
4-6 m.
17.00
18.00
J. Batiševa-Djačenko
18.00
Gimnastika
4-6 m.
18.00
19.00
J. Batiševa-Djačenko
Gimnastika
6-8 m.
18.00
19.00
L. Sekmokaitė
Gimnastika
6-8 m.
18.00
19.00
L. Sekmokaitė

Pirmadienis

  • Gimnastika
    13.00 - 14.00
  • Gimnastika
    14.00 - 15.00
  • Gimnastika
    15.00 - 16.00
  • Gimnastika
    16.00 - 17.00
  • Gimnastika
    18.00 - 19.00

Antradienis

  • Gimnastika
    14.00 - 15.00
  • Gimnastika
    15.00 - 16.00
  • Gimnastika
    17.00 - 18.00
  • Gimnastika
    18.00 - 19.00

Trečiadienis

  • Gimnastika
    13.00 - 14.00
  • Gimnastika
    14.00 - 15.00
  • Gimnastika
    15.00 - 16.00
  • Gimnastika
    16.00 - 17.00

Ketvirtadienis

  • Gimnastika
    14.00 - 15.00
  • Gimnastika
    15.00 - 16.00
  • Gimnastika
    17.00 - 18.00
  • Gimnastika
    18.00 - 19.00

Penktadienis

  • Gimnastika
    17.00 - 18.00
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
20.00
Kalanetika
iki 29 m.
20.00
21.00
M. Kaščiukienė
Kalanetika
iki 29 m.
20.00
21.00
M. Kaščiukienė

Antradienis

  • Kalanetika
    20.00 - 21.00

Ketvirtadienis

  • Kalanetika
    20.00 - 21.00
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
15.00
Teatras
8-13 m.
15.00
17.00
P. Liubinas
16.00

Penktadienis

  • Teatras
    15.00 - 17.00
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
15.00
Gitaros studija
7-9 m.
15.00
16.00
S. Stankevičius
Gitaros studija
7-9 m.
15.00
16.00
S. Stankevičius
16.00
Gitaros studija
10-12 m.
16.00
17.00
S. Stankevičius
Gitaros studija
10-12 m.
16.00
17.00
S. Stankevičius
17.00
Gitaros studija
Ukulėlė 8-16 m.
17.00
18.00
S. Stankevičius
Gitaros studija
8-11 m.
17.00
19.00
B. Iskakov
18.00
Gitaros studija
12-19 m.
18.00
20.00
S. Stankevičius
19.00
Gitaros studija
12-16 m.
19.00
20.00
A. Lukaševičius
Gitaros studija
12-16 m.
19.00
20.00
A. Lukaševičius
20.00
Gitaros studija
16-25 m.
20.00
21.00
A. Lukaševičius
Gitaros studija
16-25 m.
20.00
21.00
A. Lukaševičius

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
15.00
Mušamųjų studija
7-9 m.
15.00
16.00
D. Razmus
Mušamųjų studija
7-9 m.
15.00
16.00
D. Razmus
16.00
17.00
18.00
Mušamųjų studija
nuo 11 m.
18.00
19.00
D. Razmus
Mušamųjų studija
nuo 11 m.
18.00
19.00
D. Razmus

Pirmadienis

  • Mušamųjų studija
    15.00 - 16.00
  • Mušamųjų studija
    18.00 - 19.00

Trečiadienis

  • Mušamųjų studija
    18.00 - 19.00

Ketvirtadienis

  • Mušamųjų studija
    15.00 - 16.00
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
15.00
Dailės studija
7-12 m.
15.00
17.00
V. Andrašiūnaitė
Dailės studija
7-12 m.
15.00
17.00
V. Andrašiūnaitė
16.00
17.00
Dailės studija
Akademinis piešimas 12-19 m.
17.15
19.15
V. Andrašiūnaitė
Dailės studija
Akademinis piešimas 12-19 m.
17.15
19.15
V. Andrašiūnaitė
18.00
19.00

Antradienis

  • Dailės studija
    15.00 - 17.00
  • Dailės studija
    17.15 - 19.15

Ketvirtadienis

  • Dailės studija
    15.00 - 17.00
  • Dailės studija
    17.15 - 19.15
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
18.00
Fotografija
nuo 13 m.
18.00
20.00
V. Zemkauskaitė
19.00

Pirmadienis

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
14.00
Keramika
7-9 m.
14.00
16.00
E. Butkuvienė
15.00
Keramika
7-11 m.
15.00
17.00
J. Šimukonienė
16.00
Keramika
9-13 m.
16.00
18.00
E. Butkuvienė
17.00
Keramika
4-6 m.
17.00
18.00
J. Šimukonienė

Trečiadienis

  • Keramika
    15.00 - 17.00
  • Keramika
    17.00 - 18.00

Penktadienis

  • Keramika
    14.00 - 16.00
  • Keramika
    16.00 - 18.00
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
15.00
Anglų kalba
8-10 m.
15.00
16.00
Anglų kalba
9-11 m.
15.00
16.00
K. Balakhtar
Anglų kalba
8-10 m.
15.00
16.00
Anglų kalba
9-11 m.
15.00
16.00
K. Balakhtar
16.00
Anglų kalba
10-12 m.
16.00
17.00
Anglų kalba
8-9 m.
16.00
17.00
K. Balakhtar
Anglų kalba
10-12 m.
16.00
17.00
Anglų kalba
8-9 m.
16.00
17.00
K. Balakhtar
17.00
Anglų kalba
11-14 m.
17.00
18.00
K. Balakhtar
Anglų kalba
11-14 m.
17.00
18.00
K. Balakhtar
18.00
Anglų kalba
5-7 m.
18.00
19.00
K. Balakhtar

Pirmadienis

  • Anglų kalba
    15.00 - 16.00
  • Anglų kalba
    16.00 - 17.00

Antradienis

  • Anglų kalba
    15.00 - 16.00
  • Anglų kalba
    16.00 - 17.00
  • Anglų kalba
    17.00 - 18.00
  • Anglų kalba
    18.00 - 19.00

Trečiadienis

  • Anglų kalba
    15.00 - 16.00
  • Anglų kalba
    16.00 - 17.00

Ketvirtadienis

  • Anglų kalba
    15.00 - 16.00
  • Anglų kalba
    16.00 - 17.00
  • Anglų kalba
    17.00 - 18.00
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
11.00
Skruzdėliukų mokylėlė
3-6 m.
11.00
12.30
M. Bacytė R. Cvirka V. Andrašiūnaitė
12.00

Šeštadienis

  • Skruzdėliukų mokylėlė
    11.00 - 12.30
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
18.00
Šachmatai
8-12 m.
18.15
19.15
V. Janulionis
Šachmatai
8-12 m.
18.15
19.15
V. Janulionis
19.00

Pirmadienis

  • Šachmatai
    18.15 - 19.15

Trečiadienis

  • Šachmatai
    18.15 - 19.15
Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
16.00
Muzikinės dirbtuvės
9-12 m.
16.00
17.00
M. Bacytė
Muzikinės dirbtuvės
9-12 m.
16.00
17.00
M. Bacytė

Antradienis

Ketvirtadienis

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
20.00
Joga
iki 29 m.
20.00
21.00
L. Mačernienė
Joga
iki 29 m.
20.00
21.00
L. Mačernienė

Antradienis

Ketvirtadienis

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
16.00
Ansamblinis dainavimas
11-14 m.
16.00
17.00
R. Švipaitė-Pocė
Ansamblinis dainavimas
11-14 m.
16.00
17.00
R. Švipaitė-Pocė
17.00
Ansamblinis dainavimas
nuo 14 m.
17.00
18.00
R. Švipaitė-Pocė
Ansamblinis dainavimas
nuo 14 m.
17.00
18.00
R. Švipaitė-Pocė

Pirmadienis

Trečiadienis

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis
17.00
Mažoji akademija
Dailės pradmenys
17.15
18.15
R. Zdanovičienė

Mažoji akademija
Šokių pradmenys
18.00
19.00
Mažoji akademija
Keramikos pradmenys
17.00
18.00
J. Šimukonienė
18.00
Mažoji akademija
Anglų k. pradmenys
18.00
19.00
K. Balakhtar

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis