Populiarioji muzika

Mažieji studentai J klausysis skirtingų muzikos žanrų bei lietuvių liaudies dainų, mokysis skanduočių, greitakalbių. Ieškosime gamtos garsų ir mėgdžiosime juos savo kasdieninėje aplinkoje. Sujungsime šokį ir muziką, piešimą ir muziką, eksperimentuosime ir mokysimės išreikšti  muziką spalvomis, emocijomis, vaizdais.

Programa skirta 4-6 metų vaikams. Dirbsime  kartą per savaitę darbo dienomis. Užsiėmimo dieną ir laiką derinsime kartu.

Populiariosios muzikos studija pradinukams.

Šioje studijoje mokysimės ne tik atpažinti skirtingus muzikos žanrus, bet  ir juos atlikti. Patys kursime ir eksperimentuosime su ritminiais piešiniais, kūno perkusija, lavinsime koordinaciją. Dirbsime grupėse ir indvidualiai. Mokysimės dainas, kurios patinka patiems vaikams ir ruošime programas. Kiekvienas turės progą išmokti ir atlikti savo mėgstamą kūrinį grupėje, tiek solo, tiek pritariamųjų vaidmenyje.

Programa skirta 7-10 metų vaikams.

Dainavimo studija jaunimui 

Užsiėmimų metu mokysimės įvairių vokalo ir kvėpavimo technikų, ieškosime ir atrasime savo balso gražiausią  skambesį. Ruošime kūrinius grupėse ir indvidualiai. Mokysimės atlikti ir suvokti skirtingus muzikos stilius, jų specifiką ir bruožus. Programoje galimi rock, jazz, blues, rock & roll, country, funk, soul, pop, r&b ir kiti muzikos stiliai. Kartu eksperimentuosime, ieškosime ir kursime. O gal kas nors nnuspręs parašyti ir atlikti savo  kūrybos dainą.

Formuojama grupė jaunimui nuo 14 metų.

Viktorija Raibužytė
Registracija