Ritmo ir mušamųjų instrumentų studija

Lankantieji užsiėmimus susipažins su būgnų ir ritmikos pagrindais, kuriuos galės pritaikyti įvairiuose muzikos stiliuose: rock, funk, hip hop, jazz. Taip pat išmoks groti ne tik įprastais mušamaisiais instrumentais, bet ir išgauti skambesį iš bet kokio po ranka pasitaikiusio daikto.

 

Džembių (Djembe) grupės  7-9 ir 10-12 metų vaikams

Čia vaikai mokysis groti afrikietiškais būgnais Djembe. Susipažinsime su etniniais afrikiečių ritmais, mokysimės improvizuoti, dalinsimės gera nuotaika ir energijos užtaisu. Groti kartu su draugais visada smagiau nei vienam!

Mišrios perkusijos grupės

Čia, šioje grupėje pirmiausia susipažinsime su perkusinių instrumentų įvairove (cajon, congas, bongos, cowbell, būgnų komplektas,  timbales) ir juos išbandysime.  Po to  vaikams pagal sugebėjimus ir norus paskirti skirtingi perkusiniai instrumentai ir sudaromas Pietų Amerikos perkusijos ansamblis.

Renkamos dvi grupės:  12-14 metų, nuo 15 metų ir vyresniems

 

Bucket/street drummers ansamblis 9-12 metų amžiaus vaikams

Visi daiktai kurie yra aplinkui gali skleisti garsą. Stalas, kėdė ar net šiukšlių dėžė gali tapti muzikos instrumentu su praktiškai neribotomis galimybėmis. Tik reikia daug noro, bendraminčių būrelio, šiek tiek laiko repeticijoms, poros būgnų lazdelių ir žinių, kaip jomis naudotis.  Ateik, ir šių žinių tau suteiks studijos vadovas Domantas.

Domantas Razmus
Registracija